Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał mppt
Miniaturka MTV
#87 Przez Świat na Fazie - Pierwsze dni w AFRYCE | Gibraltar, Maroko
Siemaneczko! Przed Wami drugi odcinek i wbicie się mojej skromnej osoby do Afryki! Doszło też niestety do pewnego "wypadku" z materiałem ale cóż ! Złośliwość rzeczy martwych
okejki 1 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Abelard Giza w rozmowie z Rafałem Paczesiem
Czym jeździ Abelard Giza? Kiedy planuje swój nowy solowy program? O czym napisał książkę? Czy okiełzna ponad 400 -onne Infiniti? Przekonajcie się sami!
okejki 18 · komentarze 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Rafał Pacześ zabiera Lotka do gangsterskiego Mercedesa G63 AMG
Stand-uper Rafał Pacześ od jakiegoś czasu ma kanał YT "Czarna Wołga", na którym wraz ze znanymi mniej i bardziej testuje różne wypasione samochody. W tym odcinku jeden z czołowych polskich komików - Łukasz Lotek Lodkowski - co gwarantuje prawie godzinę dobrej zabawy.
okejki 10 · komentarze 3 · rok temu
Miniaturka MTV
HEBEL - Piosenka warsztatowa
Disco polo ,poisenka, BMW gruz, hebel, auto, samochód, cebula, druciarstwo, LPG, sylykon, Mpakiet, BMW e46, Wjeżdza do mnie Hebel LPG coś jebie trzęsie całą budą aaale skórę ma Hebel hebel na na na na na na 5 garów la la hebel hebel na na na na na on po prostu tak ma Mocno CZEK się świeci bena szybko lec(…)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Czarna Wołga S01E02 | Audi S8 Plus
Czarna Wołga S01 E02 W tym odcinku będziemy się wozić Audi S8 Plus, a gościem odcinka będzie przekot polskiego rapu, twórca marki BORCREW, Paluch :) ◼️ Prowadzący: Rafał Pacześ ◼️ Gość odcinka: Paluch ◼️ www: http://www.koe.fun ◼️ Realizacja: http://www.youtube.com/rozentuzjazmowani-kinematografia (8 693x oglądano na YT)
okejki 11 · rok temu
Miniaturka MTV
Rafał Pacześ w swoim solowym programie "Puder Do Cery Zimnej"
Jeden z najlepszych współczesnych standuperów, Rafał Pacześ w programie, za który kiedyś trzeba było płacić gruby hajs.
okejki 214 · komentarze 55 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Fast Workers God Level 2018 (with Realistic Sound ) Part #7
For this month's People are Awesome video we thought we'd try something a bit different, check out our Fast Workers God Level 2018, a compilation of workers with amazing speed or flair! ✓SUBSCRIBE FOR MORE FUN - AMAZING - CREATIVE → https://goo.gl/GtQ5mY ← Please Support Us ! SUBSCRIBE to stay connected! -----------------------------------------------------------------------(…)
2 lata temu
Miniaturka MTV
Wyprzedzanie na zakręcie i inne karygodne przypadki z polskich dróg
Nie umiesz? Nie wyprzedzaj! Ta kompilacja to przestroga dla wszystkich niepewnych kierowców. Zobacz nocne wyprzedzanie na zakręcie, za długie wyprzedzanie tira czy niebezpieczne wyprzedzanie się tirów.
okejki 167 · komentarze 108 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Jak wygląda seks i życie w kilkuosobowym związku?
Jak to jest dzielić sypialnię z kilkoma partnerami jednocześnie? Czy można kochać kilku mężczyzn w tym samym czasie? Czy szczęśliwy związek poliamoryczny jest możliwy? Gościem drugiego odcinka „7 metrów pod ziemią” jest (urodzona w Rosji, mieszkająca w Polsce) Żenia Aleksandrowa, edukatorka seksualna, a prywatnie poliamorystka.
okejki 51 · komentarze 210 · 2 lata temu