Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał michmu
Miniaturka MTV
"Zatrzymałem poszukiwanego na kwarantannie" || Sierżant Bagieta
"Siema! Dzisiaj kolejne Policyjne Historie. Zastanawialiście się jak to jest zatrzymać osobę z podejrzeniem koronawirusa? Dzisiaj Wam odpowiem".
okejki 9 · komentarze 6 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Bank Danych o Lasach. Z leśną aplikacją na wakacje | OBLICZA LASÓW #105
W jaki sposób dzielić się z innymi naszą lokalizacją dzięki aplikacji BDL? Jakie rodzaje map można w niej znaleźć? Z której mapy leśnicy korzystają najczęściej? O tym opowiada Michał Wojcieszkiewicz w kolejnym odcinku cyklu "Oblicza lasów". Prowadzący: Michał Wojcieszkiewicz Reżyseria: Tomasz Zielonka Zdjęcia: Adrian Frankowski Zdjęcia lotnicze: Marek Matecki Konsultacje: Ma(…)
okejki 2 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
PZL-104 Wilga - w końcu udało się nim polatać
Historia najliczniej produkowanego w 100% polskiego samolotu, którego dzisiaj jest bardzo trudno uświadczyć na lotniskach aeroklubowych. Cóż, są samoloty nowocześniejsze, tańsze w obsłudze, bezpieczniejsze... nie zmienia to faktu, że w latach 80. i 90. to był najczęściej używany do szkolenia samolot. Dzisiaj można nim jeszcze polatać np. latem z lotniska Jastarnia na Półwyspie Hels(…)
okejki 80 · komentarze 22 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
4 lata temu Abelard śmiał się z niego w programie - teraz przyszedł czas zemsty
Abelard Giza pisze tak: "W swoim pierwszym programie „Proteus Vulgaris” mówiłem o Igorze Traczu - mistrzu świata w wyścigach psich zaprzęgów. Że to tylko kibic, że „szybciej szybciej”. Od tamtego czasu nawiązaliśmy kontakt telefoniczny. Okazało się, że Igor Tracz Dolina Noteci - Kross to świetny gość, z wielkim sercem i ogromnym dystansem do siebie. Tak chyba bywa, że im kto się cz(…)
okejki 600 · komentarze 105 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Mała retencja. Jak radzimy sobie z suszą w lesie?
Czym jest mała retencja? lle rodzin bobrów żyje na terenie Nadleśnictwa Lipka? W jaki sposób buduje się urządzenia służące do retencjonowania wody? O tym wszystkim i nie tylko opowiada w dzisiejszym odcinku Dominika z Nadleśnictwa Lipka.
okejki 201 · komentarze 55 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak działają samoloty trudnowykrywalne?
Krótkie omówienie głównych mechanizmów wpływających na stopien trudności wykrycia samolotu
okejki 1 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
A-10 Warthog: jeden z najbardziej ikonicznych samolotów świata
Wszyscy wiedzą co lata i robi brrrrrrrrrt. Fajny filmik, dużo szczegółów konstrukcyjnych i ładnych grafik. Polecam, żanet kaleta.
okejki 1 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Nietypowa zapowiedź przystanku ZOO Wrocław
Teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości do jakiego przystanku dojeżdża i kto tu rządzi. Kiedy będziemy zbliżać się do wrocławskiego ogrodu zoologicznego tramwajem albo autobusem, usłyszymy dumne ryczenia lwa i dźwięki innych zwierząt, które mieszkają w ogrodzie. To efekt wspólnej akcji MPK i zoo we Wrocławiu.
okejki 26 · komentarze 13 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
#Hot16Challenge2 || Okiem ZULa
Moje imię Okiem ZULa chociaż pewnie powiesz Żula. Nominacji nie dostałem, nie powstrzyma mnie to wcale. Nie potrafię jak Pan Janusz, robię to trochę dla szpanu. Ola boga, będzie draka, a Ty szykuj już piątaka. Nie tak łatwo jest być drwalem, choć wydaje się wspaniale. Ptaków śpiew, powietrze świeże, czasem spotkasz dzikie zwierzę. Praca ciężka w leśnej dziczy, czasem wku(…)
okejki 1 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Życie lasu. Bogactwo runa i podszytu
Życie lasu. Bogactwo runa i podszytu" to kolejny film przyrodniczy zrealizowany przez ORWLP w Bedoniu. Kilkuletnia praca studia zaowocowała wspaniałym obrazem tego, jakie procesy zachodzą w najniższych warstwach lasu - tych które mamy pod stopami. Wspaniałe ujęcia makro, piękne plenery i narracja prowadzona przez Janusza Szydłowskiego budują razem przepiękną opowieść o codziennych (…)
okejki 1 · 5 miesięcy temu