Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał lukga
Miniaturka MTV
Na plaży w Kuwejcie
Niejeden mówił, że jazda terenówką po plaży to odlotowe przeżycie. Nie sądziliśmy, że dosłownie.
okejki 360 · 22 390x · komentarze 71 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
„Sok z żuka 2” jednym z najlepszych sequeli w dziejach?
BEETLEJUICE BEETLEJUICE – to oryginalny tytuł kontynuacji kultowej komedii Tima Burtona. Obsada zapowiada się wybornie. W obsadzie mają powrócić Michael Keaton i Winona Ryder, a na ekranie partnerować im będzie nowa muza reżysera, Jenna Ortega. Teraz trzeba trzymać kciuki za fabułę. Premiera w czerwcu.
okejki 129 · 13 770x · komentarze 45 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Sikorski dla amerykańskiej Bloomberg TV
Wywiad między innymi na temat amerykańskiego zaangażowania – albo jego braku – w konflikt w Europie. Niestety bez polskiego tłumaczenia, ale za to z kilkoma smaczkami wypowiedzianymi przez Radka. Najbardziej spodobała nam się „...the article 5 has only been invoked once so far, after 9/11... Poland sent a brigade to... Afghanistan... And we didn't send an invoice to Washington(…)
okejki 411 · 26 239x · komentarze 169 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Atak sokoła wędrownego
Zapewne wiele osób słyszało o najszybciej poruszającym się zwierzęciu na planecie, jakim jest sokół wędrowny, który swoje niesamowite możliwości wykorzystuje do polowań. Jednocześnie niewiele osób widziało, jak takie zjawisko wygląda w rzeczywistości. Jego prędkość maksymalna wynosi 320 km/h (zmierzona w chwili nurkowania po ofiarę). Jako ciekawostkę dodamy, że zwykły krakowski g(…)
okejki 185 · 12 565x · komentarze 28 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Kot gada po człowiekowemu
Koty to stworzenia szybko dostosowujące się do otoczenia. Tutaj wystarczyła chwila, żeby sierściuch zaczął gadać jak ziomeczek z dzielni.
okejki 175 · 12 108x · komentarze 19 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Sposób na prezent świąteczny dla żony
Święta się zbliżają i znowu trzeba będzie wyskakiwać z kasy na prezenty. Tutaj mamy przykład doskonałego planowania wydatków tak, żeby na koniec roku móc kupić żonie wszystko... no prawie wszystko.
okejki 189 · 31 992x · komentarze 56 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Polacy w garażu Jaya Leno
Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki, polscy dziennikarze motoryzacyjni znani m.in. z TVN Turbo i innych projektów z YouTube włącznie, z wizytą w garażu u pewnego pana. Jay Leno, osoba, której nie trzeba przedstawiać; legenda telewizji amerykańskiej, najbardziej znany z prowadzenia programu The Tonight Show. Prywatnie jest miłośnikiem motoryzacji, który swój niemały majątek przeznaczył(…)
okejki 13 · 1 292x · komentarze 8 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Cztery miniguny i najbardziej kozacki fotel na świecie
Cztery wspaniałe miniguny M134, każdy zasilany silnikiem elektrycznym, a na fotelu w samym środku tej orkiestry operator. Jeden minigun M134 może osiągnąć szybkostrzelność 4000 naboi na minutę. Czyli ten kombajn wypluwa jakieś 266 pocisków 7,62 mm w ciągu sekundy albo... prawie dziewięć magazynków Kałasza w 1 sekundę. Pif-paf!
okejki 150 · 16 747x · komentarze 80 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Widzieliście kiedyś coś piękniejszego niż Apache?
Pierwsza wersja została wyprodukowana 40 lat temu. Mimo upływu lat to nadal najbardziej kozacki śmigłowiec na naszej planecie.
okejki 180 · 20 718x · komentarze 99 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Gruzini ciepło przywitali ruski statek wycieczkowy
W Gruzji od kilku dni trwają protesty przeciwko turystom z Rosji, którzy przypływają wycieczkowcem Astoria Grande.
okejki 376 · 26 759x · komentarze 65 · 9 miesięcy temu