Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał krzysztof231
Miniaturka MTV
Ksiądz poucza „hołotę”, że jest uprzywilejowany
Ks. Michał Woźnicki w 2018 r. został wydalony z zakonu salezjanów i został pozbawiony praw do posług kapłańskich. On sobie jednak nic z tego nie robi, bo wciąż ma grono oddanych wyznawców, którzy pójdą za swoim guru nawet wtedy, kiedy będzie ich bezczelnie obrażał.
okejki 57 · komentarze 99 · 4 dni temu
Miniaturka MTV
Ksiądz poucza wierną, bo podała zbyt głośno kawę
Usługująca podczas pielgrzymki księdzu wierna podaje zbyt głośno poranną kawę. Mimo że Najczcigodniejszy wyjaśnia przez mikrofon, jak należy podawać napój, atmosfera się zagęszcza, gdy mamie chce pomóc córka. Ks. Michał oskarża „durną babę” o sianie zgorszenia.
okejki 185 · komentarze 162 · 5 dni temu
Miniaturka MTV
Sklepowa potyczka dwóch księży
Ksiądz Woźnicki podczas zakupów spotyka ks. Dawida, którego oskarża o życie z innym mężczyzną i grzechy (robienie zdjęć aparatem i tatuaże). By zapobiec jego dalszym łajdactwom, postanawia przeprowadzić prowokację i zostać potrąconym przez samochód.
okejki 91 · komentarze 70 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Tłum szurów na marszu we Wrocławiu
We Wrocławiu odbył się "Marsz Swobody" przeciwko "widmu kolejnego lockdownu i segregacji sanitarnej". Zgromadzenie kilkunastu osób ochraniało 10 policjantów.
okejki 120 · komentarze 379 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Relacja Superexpressu z marszu szurów i foliarzy
"Zabierze Pan to ode mnie! Dlaczego mam oddychać własnymi wyziewami?", "to kaganiec!", "maseczki mają nas zmusić do posłuszeństwa!", Adam Feder który rozdawał maseczki uczestnikom Marszu Wolności i Suwerenności w Warszawie, usłyszał wiele cierpkich słów i mocnych argumentów. Dlaczego antymaseczkowcy tak bardzo nienawidzą maseczek?
okejki 4 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Radosław Sikorski prostuje bzdury szurów na "marszu wolności i suwerenności".
Polityk wyszedł na marsz "wolności" i usłyszał, że m.in. jest komuną.
okejki 19 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Szurska tajemnica leczenia wszystkiego zdradzona na marszu Konfederacji
2 października w Warszawie odbył się zorganizowany przez Konfederację Marsz Wolności i Suwerenności pod hasłem ''Stop segregacji sanitarnej''. Marsz dopisał w ekspertów ds. leczenia wszystkiego. Dziadek ujawnia prostą metodę leczenia, którą ukrywają Rothschildowie.
okejki 141 · komentarze 147 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Szur psika gazem w przechodnia przy policji
Szur protestuje, bo nie został wpuszczony do restauracji. Po czym atakuje ludzi na ulicy, traktuje ich gazem i wrzeszczy: Tomek, napadli mnie, napadli mnie covidianie!
okejki 175 · komentarze 480 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Wszedł do Media Expert, podłączył się głośnika i zaczął krzyczeć o maseczkach
Foliarz po tym jak został poproszony przez ochroniarzy w Media Expert o założenie maseczki, podłączył się do głośnika i zaczął wydzierać się na całe centrum handlowe o "plandemii", nękać ochronę sklepu i innych ludzi.
okejki 1 · 10 miesięcy temu