Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał kolanko90
Cyberpunk 2077 — Official Cinematic Trailer | E3 2019
Trailer najnowszej produkcji CD PROJEKT RED z ogromną niespodzianką na końcu.
okejki 4 · 17 dni temu
Najbardziej Promieniotwórcze Miejsca w Czarnobylu
Lista najbardziej promieniotwórczych miejsc w elektrowni czarnobylskiej i okolicach.
okejki 4 · 21 dni temu
Czarnobyl - jak nakręcić historyczny koszmar?
Jakie elementy serialu Czarnobyl powodują, że tak mocno na nas działa? Rozłożony na czynniki pierwsze najnowszy serial od HBO. Mowa o kolorach, dźwiękach, oświetleniu i historii. Co buduje klimat? W jaki sposób prowadzona jest opowieść? Jaki jest Czarnobyl?
okejki 120 · komentarze 77 · 1 miesiąc i 5 dni temu
Jak kibice rozpraszają piłkarzy?
Lasery, fajerwerki czy rzucanie petard - poznajcie sposoby kibiców na dekoncentrację rywala.
1 miesiąc i 6 dni temu
Rosyjski filmik o polskiej armii
Efektowny filmik promujący polską armię, na którym nasze siły zbrojne prezentują się całkiem nieźle. Dobrze, że autorzy nie umieścili w nim żadnych scen z misiem.
okejki 177 · komentarze 82 · 2 lata i 1 miesiąc temu
Ghost in the shell - lektor PL cały film
Jest rok 2029. Komputery zupełnie zmieniły społeczeństwo. Są obecne praktycznie wszędzie. Zmieniła się definicja przestępstwa. Teraz najgorszą zbrodnią jest włamywanie się do sieci. Aby temu zapobiec powołano specjalny oddział Sekcja 9, składający się z cyborgów mających dostęp do sieci z każdego miejsca na Ziemi. "Ghost in the Shell" opowiada o poszukiwaniach przez parę agentów gr(…)
2 lata i 2 miesiące temu
TYPOWY FACET 2
► http://bit.ly/subekdlanas ► SUBSKRYBUJ! ► http://bit.ly/marcinnainsta ► INSTAGRAM! ►UDOSTĘPNIJ PONIŻSZY POST, A OTRZYMASZ POZDROWIENIA W NASTĘPNYM FILMIE! ►https://www.facebook.com/marcin.malczynski/posts/1599715186723706 ► snapchat - motambiti0n ► DODAJ ► https://www.bit.ly/snapmarcin ► LUB ZESKANUJ ► http://bit.ly/marcinafacebooku ► WBIJ NA FANPAGE! ►http://bit.ly/ekipam(…)
2 lata i 2 miesiące temu
Dlaczego POLSKA jest Najlepsza?
Subskrybuj: https://goo.gl/DFSYWV Grupa FB: https://goo.gl/GZYdNM Fanpage TJJ: https://goo.gl/tAoc6v Źródła: https://www.gemius.pl/wydawcy-aktualnosci/polacy-w-sieci-co-sie-zmienilo-przez-18-lat.html http://www.investinpoland.pl/pl/index.php?option=content&task=view&id=10&Itemid=32 http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bank-Swiatowy-chwali-polska-gospodarke-3668881.html http://w(…)
2 lata i 2 miesiące temu
Elektrownia jądrowa w Polsce - za i przeciw | Największe elektrownie świata
Planowany obiekt niegdyś w Żarnowcu spalił na panewce, ale temat jest wciąż żywy. Porównaliśmy elektrownię węglową i jądrową wyniki są dość ciekawe i działają na wyobraźnie. Zdaniem ekspertów Polska potrzebuje do sprawnego działania i spokoju ducha nie jednej a dwóch elektrowni jądrowych. Czy to się opłaca?
2 lata i 3 miesiące temu
OPAŁKA MARCIN - NAJLEPSZE SCENY - PITBULL
Jeśli spodobał Ci się film możesz zostawić pod nim łapkę w górę i zasubskrybować mój kanał, będzie więcej takich filmów :) INTRO WYKONAŁ: https://www.youtube.com/xDrodix (167 619x oglądano na YT)
okejki 2 · 2 lata i 5 miesięcy temu