Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał kamel_22
Miniaturka MTV
Zgięty od 28 lat mężczyzna w końcu się prostuje
W wieku 18 lat u młodego Li zdiagnozowano "zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa". Spowodowało to, że jego górna część ciała zaczęła zginać się w przód. Dopiero po 4 operacjach, które polegały na złamaniu kości a następnie ich rekonstrukcji mężczyzna mógł stanąć dumnie na nogach.
okejki 187 · komentarze 39 · 17 dni temu
Miniaturka MTV
Średniowieczna wersja melodii ze znanej "bajki"
Zespół Dryante i Alina Gingertail postanowili wziąć na warsztat japoński utwór z popularnego w pewnych kręgach anime pod tytułem "Naruto". Zobaczcie sami, jak im to wyszło.
okejki 18 · komentarze 12 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Znalazłem japońską piosenkę PO POLSKU!
Nasz ulubiony Japończyk fascynujący się kulturą kwitnącej lipy znalazł piosenkę czołową jednej z postaci anime "augmented reality girls trinary" o jak, że by inaczej wymownym imieniu Gabriela Lotryńska. Anime nie polecamy, ale z ciekawości warto zobaczyć jak ją zaśpiewali.
okejki 1 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Sekrety mam i ich synów
James zaprasza do siebie dwójkę mężczyzn, oraz ich mamy. Następnie zadaje im bardzo prywatne pytania.. to nie może skończyć się dobrze "Subscribe To ""The Late Late Show"" Channel HERE: http://bit.ly/CordenYouTube Watch Full Episodes of ""The Late Late Show"" HERE: http://bit.ly/1ENyPw4 Like ""The Late Late Show"" on Facebook HERE: http://on.fb.me/19PIHLC Follow ""The Late Late(…)
okejki 2 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Frozen 2 - Song: "Show Yourself
Wszyscy pamiętają jaki "bum" wywołała piosenka z pierwszej części tego filmu zatytułowana "let's it go". Tym razem prezentujemy nową czołową piosenkę, czy dorówna starszej koleżance ??
6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Wiedźmin - wyczyny kaskaderskie
Film przedstawiający kulisy powstania kaskaderskich scen, które mamy możliwość zobaczyć w pierwszej serii netflixowego Wiedźmina.
okejki 156 · komentarze 21 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Kolejny raz podali jej własne jedzenie w topowej restauracji
Ostatnim razem Michael McIntyre wrobił pewną gospodynię w jedzenie własnego jedzenia ubrane w nowe szaty. Widocznie pomysł mu się spodobał, ponieważ postanowił spróbować jeszcze raz. Tym razem do pomocy zaprosił brytyjskiego kucharza Marco Pierre White'a. Zobaczmy, jak poszło mu tym razem.
okejki 155 · komentarze 57 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Co się stanie, gdy połknie Cię wieloryb?
Wielu z was nie raz widziało w kreskówkach wieloryby bądź inne ogromne stworzenia, które ludzi. W ich żołądkach często znajdywano niezliczone skarby. Jednak czy takmoże się zdarzyć? Co się stanie, gdy połknie Cię wieloryb?
okejki 10 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
"Sofia czy zabrałaś mój telefon?"
Poznajcie Sofie, słodkiego diabełka.
okejki 425 · komentarze 19 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
"Toto" rzuca aktorstwo
Kamery zarejestrowały niefortunny wypadek jednego z aktorów podczas spektaklu "Czarnoksiężnik z Krainy Oz". Zobaczcie sami.
okejki 298 · komentarze 22 · 10 miesięcy temu