Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał k1oorian
Miniaturka MTV
Szeryf w Audi na S3
Zwężenie jezdni do jednego pasa i kolejny kierowca regulujący ruch.
okejki 25 · komentarze 15 · 7 dni temu
Miniaturka MTV
Wymuszenie pierwszeństwa i skopanie auta
"Zdarzenie miało miejsce wczoraj (tj. 07.10.2020 r.) w Toruniu na skrzyżowaniu (rondo) ulic Legionów oraz Długiej. Wjechałem na tarczę skrzyżowania po czym miałem zamiar je legalnie opuścić. Przy zjeździe ze skrzyżowania wymusiło pierwszeństwo mi białe BMW, wjechało na mój pas. W momencie jakbym nie odbił otarłbym się o jego. Po zatrzymaniu się (było bardzo blisko kontaktu) widział(…)
okejki 174 · komentarze 95 · 19 dni temu
Miniaturka MTV
Piękna Japonka w bikini na huśtawce
Dziewczyna co prawda bardziej pozuje niż się huśta, ale i tak jest pięknie. Urocza pani to Ai Shinozaki - japońska modelka, aktorka i piosenkarka.
okejki 305 · komentarze 80 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
Basen Carlotty i Dare
Taki sobie sposób na kwarantannę.
okejki 10 · 22 dni temu
Miniaturka MTV
Czarne BMW ściga, zajeżdża i blokuje drogę
Dziwne zachowanie kierowcy BMW. Wąska droga, na której ciężko wyprzedzić. Nagrywający, który był na wakacjach z bratem i mamą, tak zrelacjonował to, co wydarzyło się po akcji widocznej na nagraniu: "Stoi BMW na środku ulicy, a on wyszedł z auta i na nas czeka. Od razu postanowiłem zawrócić. Tamten jak to zobaczył to też wszedł do auta i ruszył znowu w pogoń za nami. Wtedy zdecydowa(…)
okejki 14 · komentarze 6 · 23 dni temu
Miniaturka MTV
Typowa baba za kierownicą
Stereotypy niestety nie biorą się znikąd, choć sami staramy się nimi nie posługiwać, to tutaj nie da się inaczej określić sytuacji. Kobieta za kierownicą tego samochodu zastosowała typowo babskie zachowanie "foch i uj".
okejki 251 · komentarze 85 · 25 dni temu
Miniaturka MTV
Potrącenie trzech nastolatek na pasach w Raciborzu
W Raciborzu kierujący samochodem dostawczym, omijając inny pojazd, który zatrzymał się przed przejściem, aby przepuścić nastolatki, potrącił trzy dziewczyny w wieku 15 i 16 lat. Młode osoby trafiły do szpitala.
okejki 133 · komentarze 112 · 27 dni temu
Miniaturka MTV
Agresorzy z mercedesa zmuszają do zatrzymania i atakują rodzinę z dzieckiem
27.09.2020, okolice Biłgoraja. Spokojny powrót do domu na dwa auta. Dzieci na pokładzie aut. Narywający – główny poszkodowany – zauważył na przystanku autobusowym mercedesa na niemieckich numerach rejestracyjnych, z którego wprost na przestanek wyrzucane są śmieci. Postanowił zareagować używając sygnału dźwiękowego. Po chwili mercedes rusza w pościg za nagrywającym i dochodzi do k(…)
okejki 139 · komentarze 94 · 29 dni temu
Miniaturka MTV
Carlotta Champagne pokazuje swoje krągłości w bikini
Ładna pani prezentuje kilka ciekawych kostiumów bikini. W którym Waszym zdaniem wygląda najlepiej?
okejki 214 · komentarze 70 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Samozwańczy szeryf pilnuje 50-tki w mieście #505
Nowy poziom drogowego szeryfowania. "Podczas powrotu z pracy na Al. Andersa w Bielsku-Białej, tuż przed mój samochód wjechała Skoda Octavia i zaczęła hamować. Wyprzedziłem dziwnie zachowującego się kierowcę - zamieszam film. Zanim dojechałem do skrzyżowania Skoda była już obok mnie na lewym pasie. Następnie po zaparkowaniu na parkingu pobliskiego marketu, usłyszałem szereg inwekt(…)
okejki 5 · 1 miesiąc temu