Max Hauke Austriacki biegacz narciarski przyłapany na transfuzji krwi. oops...
Michael Jordan w SpaceJam
Wystarczy mocno uwierzyć a wszystko się spełni
okejki 1 · 3 lata temu
Remigiusz Siudziński / Ultrakolarz - Race Around Austria 2018
Remigiusz Siudziński / Ultrakolarz ukończył Race Around Austria - jeden z najtrudniejszych ultramaratonów kolarskich w Europie. Przejechał 2178km i 26000m przewyższenia w przeciągu 5d 4h 49min śpiąc przy tym 4h. W klasyfikacji ogólnej zajął 8. pozycję!
3 lata temu
Remi jako plażowy byk i ludzie jako torreadorzy
Bądźcie czujni trzepiąc ręczniki na plaży, aby nie okazały się one płachtami na byka!
okejki 130 · komentarze 23 · 3 lata temu
Ultrakolarz - Remigiusz Siudzński / RAA2018
Race Around Austria - jeden z najcięższych ultramaratonów kolarskich na świecie! To z czym muszą zmierzyć się zawodnicy to trasa długości 2200km z 30km przewyższenia. Morderczy wyścig który kolarze przejeżdzają do 6dni. W tym roku Remigiusz Siudziński - nasz reprezentant, pokonał ten dystans w 5dni 4h i 49min zajmując tym samym 8 miejsce na 17 startujących zawodników. Polak potrafi(…)
3 lata temu
Automatyczny Bullseye, czyli o tym, jak być mistrzem w rzutki
Ostatnio dart staje się coraz popularniejszy u nas w kraju, nie każdemu wychodzi rzucanie lotkami w odpowiednie pola - ale są na to sposoby.
okejki 29 · komentarze 15 · 4 lat temu
"Najgorszy jest ten pierwszy raz" - maszyniści opowiadają o samobójcach
Wszyscy maszyniści mówią zgodnie - nie ma nic gorszego niż samobójcy na torach. Niektórzy mają kilku takich na koncie. I to na zawsze zostaje w psychice.
okejki 54 · komentarze 26 · 4 lat temu
SpeedRiding, czyli szybki zjazd w Chamonix
Gdy promienie słońca przestają padać na ziemię, budzi się Valentin Delluc, by stworzyć świetlne widowisko zjeżdżając z pobliskich gór.
okejki 27 · komentarze 8 · 4 lat temu
Piękny timelapse: Festiwal Balonów w Albuquerque
Dzień dziewiąty największego festiwalu balonowego na świecie - w ciągu 2 godzin wystartowało 700 balonów - niesamowite widowisko, nic tylko zabrać się z jedna załogą i oblecieć świat w 80 dni.
okejki 16 · komentarze 3 · 4 lat temu
Saneczkarka uderzona miotłą podczas wyścigu
Incydent miał miejsce w Innsbrucku, podczas zawodów Pucharu Świata w skeletonie. Kanadyjka Jane Channell tuż po starcie wpadła na pozostawioną na torze miotłę. Na szczęście zawodniczce nic się nie stało, a jej przejazd został anulowany i powtórzony.