Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał inu
Miniaturka MTV
Inscenizacja dwóch bitew Powstania Styczniowego
Inscenizację dwóch najkrwawszych bitew Powstania Styczniowego zorganizowano w Czastarach w powiecie Wieruszowskim. I choć od wybuchu zrywu niepodległościowego przeciwko najeźdźcy rosyjskiemu minęło już ponad 150 lat to pamięć o bohaterach tamtej epoki wciąż pozostaje żywa wśród lokalnej społeczności.
okejki 1 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Co wolno drukarzowi wg sądu?
Zapadł wyrok w głośnej sprawie łódzkiego drukarza, który, ze względu na poglądy, odmówił wydrukowania plakatu dla organizacji LGBT. Sąd uznał, że mężczyzna jest winny.
okejki 96 · komentarze 274 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Warto pomóc
Ma 7 lat i kruche kości. Przez skrzywienie kręgosłupa - problemy z oddychaniem. Jedynym ratunkiem dla małej Jagienki jest leczenie w Paryżu. Problem jak zwykle ten sam - pieniądze. Rodzice od miesięcy czekają na decyzje NFZ w sprawie dofinansowania kosztownego leczenia za granicą. Pieniądze dla córki, zbierają więc sami.
4 lat temu
Miniaturka MTV
Czy w Łodzi jeździ najwolniejszy tramwaj w Europie?
10 kilometrów na godzinę - z taką prędkością jeżdżą tramwaje na trasie z Łodzi do Zgierza. Pokonanie niespełna dwukilometrowego odcinka zajmuje aż...13 minut. A wszystko to w trosce o pasażerów.
okejki 32 · komentarze 19 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
W odpowiedzi na francuski zakaz pokazywania dzieci z zespołem Downa
Wesele, Demony wg. Goi czy Edi - między innymi te znane polskie filmy znalazły się na zdjęciach do wydanego w Łodzi kalendarza na 2017 rok. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że aktorów zastąpiły osoby z Zespołem Downa.
okejki 4 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Rzeka w autobusie po nawałnicy w Łodzi
Tak wyglądał darmowy autobus jednego z centrów handlowych jadący Tatrzańską podczas dzisiejszej ulewy w Łodzi.
okejki 167 · komentarze 38 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Ostatni mecz "Kiełbasy"
Nie każde pożegnanie jest smutne. W wieku prawie czterdziestu lat swój ostatni oficjalny mecz rozegrał Grzegorz Piechna - król strzelców każdej klasy rozgrywkowej, w której występował. W spotkaniu piotrkowskiej klasy okręgowej jego Ceramika Opoczno pokonała RKS Rzeczyca 6:0, a były reprezentant Polski strzelił ostatnią bramkę.
4 lat temu
Miniaturka MTV
Z Błaszek na EURO 2016
Zaczynał w V ligowym klubie Piast Błaszki. W wieku 16 lat zadebiutował w ekstraklasie jako najmłodszy zawodnik Widzewa Łódź. Dziś jedzie na Euro 2016. Mariusz Stępiński, jeden z najmłodszych polskich kadrowiczów. Jak wyglądała jego kariera?
okejki 1 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Uber kontra taksówkarze
Od dziś w Łodzi można korzystać z Ubera - aplikacji, dzięki której można zamówić samochód z kierowcą i dojechać w wybrane przez nas miejsce. Wprowadzenie nowej usługi nie wszystkich jednak cieszy, przeciwko Uberowi protestują taksówkarze, którzy twierdzą, że to nieuczciwa konkurencja.
okejki 6 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Odnaleziono szczątki polskiego samolotu
Szczątki polskiego samolotu z czasów II wojny światowej odkopała w lesie w Górach Prusinowskich niedaleko Szadku grupa archeologów i miłośników historii. Wydobyte przedmioty trafią do muzeum, a wykopaliska pozwoliły uzupełnić wiedzę o tym, co naprawdę wydarzyło się w tamtym miejscu 77 lat temu.
okejki 41 · komentarze 5 · 4 lat temu