Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał grycmat
Miniaturka MTV
Nexus 6 - wymiana baterii. Nie tylko dla posiadaczy Nexusa
Posiadacze Nexusa 6 dowiedzą się, jak wymienić w nim baterię, a wszyscy inni fani technologii - jak zbudowany jest w środku smartfon. Bo ja np. uwielbiam filmy z rozbierania gadżetów:p
okejki 2 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Android - czy aktualizacje są ważne?
W dyskusji o fragmentacji Androida zawsze pojawiają się dwa głosy - że aktualizacje są ważne i trzeba walczyć o świadomość użytkowników i producentów i że cała ta gonitwa za aktualizacjami nie jest obecnie w ogóle potrzebna. Która strona ma rację?
okejki 5 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Android N beta - zmiany i nowości
Trochę z zaskoczenia, Google udostępniło betę nowej wersji Androida - N. W becie może wziąć udział każdy posiadacz nowego Nexusa, a to jest przegląd zmian i nowości.
okejki 8 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
IEM 2016: e-sport to też sport
Dopiero w Spodku uświadomiłem sobie, że e-sport w pełni zasługuje na "sport" w nazwie i dobrze, że mamy taką imprezę właśnie w Polsce.
okejki 190 · komentarze 62 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Apple TV 4 oczami Androidowca
Raczej trzymam się ekosystemu Google, ale okazji do przetestowania nowego Apple TV nie można przegapić. Urządzenie to nadal trochę beta - a więcej w filmie.
okejki 7 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Samsung Gear S2 vs Moto 360 z Android Wear
Bojownicy lubią gadżety - tym razem porównanie Gear S2 i Moto 360, a dokładniej - ich systemów, bo to jest największa różnica, szczególnie, że S2 działa już z każdym Androidem, więc warto wiedzieć, jakie są jego możliwości
okejki 6 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Samsung Galaxy S6 Edge+
Zainteresowanych zakupem większego Edge zapraszam do recenzji!
okejki 10 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
YouTube Red i Music - aplikacje
YouTube Red i Music wystartowały już w pełni w USA - w Polsce korzystanie jest trudne, bo wymaga VPN, ale można przynajmniej przetestować aplikacje.
okejki 5 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
YouTube Red - koniec darmowych filmów?
Każdy materiał o YouTube Red jakie widziałem, to jedna wielka parada paniki. Czy naprawdę jest się czego bać, Google szantażuje twórców, a darmowy YouTube się kończy?
okejki 6 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
OnePlus 2 - nadal zabójca flagowców?
Chyba nie ma już wątpliwości, że rynek smartfonów wkrótce zdominują Chiny. OnePlus One był jednym z najlepszych przykładów dobrego, chińskiego smartfona. Czy jego następca sprostał oczekiwaniom?
okejki 2 · 6 lat temu