Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał dino40i4
Miniaturka MTV
Oni jedzą drogie steki, a mnie nie stać na cebulę!
Rządzący robią sobie propagandowe zdjęcia wcinając mięso i strasząc, że Polacy będą musieli jeść robaki, bo taki niby jest unijno-niemiecko-masoński plan. A co mają do powiedzenia zwyczajni Polacy?
okejki 23 · komentarze 7 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Skandale w szachach
Długie to, ale warto przynajmniej momenty o krawatach, brak krawata, spóźnienie dresy itp.
okejki 2 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Formuła 0,7 polskich pijaków – wersja odświeżona
Czyli najnowsza wersja klasyka sprzed lat. Wśród nich już Stuhr czy Kozidrak.
okejki 194 · komentarze 28 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Złapać Niemców za JAJA! Wściekli Polacy ŻĄDAJĄ reparacji | Komentery
Czy Niemcy powinni oddać Polakom 6 bilionów 220 miliardów złotych reparacji? "To jeszcze za mało, 10 bilionów powinni dać!", wypaliła emerytka. "60 bilionów, a nie 6!", licytował się kolejny bywalec bazaru w Sulejówku. "8 miliardów powinni oddać", zakrzyknął mężczyzna, który pomylił się o kilka zer, ale twardo domagał się sprawiedliwości. "Szwaby zgnoli Polaków", łkał, a z jego ocz(…)
okejki 1 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Kolejna porcja komentarzy prosto z ulicy
„Ja już głoduję!” – wyznała z rozpaczą emerytka, która po 36 latach pracy dostaje 1400 złotych emerytury. „Niech sobie w d*** wsadzą 14 emeryturę! Ja chcę mieć normalną emeryturę, żebym mogła za nią normalnie przeżyć!” – krzyczała podirytowana. „Żeby nie pomoc rodziny, to bym chyba z głodu zdechła!” – skwitowała krótko kolejna emerytka. Zobacz, co Polacy mówią o biedzie, w którą wp(…)
okejki 22 · komentarze 31 · rok temu
Miniaturka MTV
Ziemniak robi faile 4! - 2021 Fails Compilation
Siema tu Ziemniak a dziś jak co roku przygotowałem dla was kompilacje moich najlepszych faili z ubiegłego roku! Niestety albo i stety życie nie jest na tyle piękne, żeby wszystko wychodziło mi zawsze z pierwszej próby. Często muszę się wywalić kilkanaście a nawet i kilkadziesiąt razy, by osiągnąć swój cel. Jednak później gdy już się uda człowiek czuje, że było warto hahah Zaprasz(…)
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Emeryci kłócą się o drożyznę na bazarze!
Drożyzna, inflacja 7,7 % i pytanie, czy Polacy jeszcze wierzą, że tarcza antyinflacyjna rządu ich uratuje? To wystarczyło, aby między bywalcami jednego z warszawskich bazarów wybuchła potężna kłótnia. Omal nie doszło do rękoczynów! "PiS to złodzieje są!", zakrzyknął jeden z emerytów, po czym usłyszał, że jest "stary, a głupi". "A Tusk co robi? Tylko piąstki ściska" - krzyknęła kobi(…)
okejki 176 · komentarze 111 · rok temu
Miniaturka MTV
Wiedźmin - Droga do sezonu 2
Nie uciekniesz przed potworami, które nosisz w sobie. Premiera drugiego sezonu serialu „Wiedźmin” 17 grudnia na Netflix. Gdybyście bywali na live Joe to byście wiedzieli zaraz po tym, jak wpadło do netu, bo my już oglądaliśmy :P Informacje o serwisie Netflix: Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 209 mln opł(…)
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Jak smakuje schabowy za 64 ZŁOTE od Gessler?
Sonda uliczna na temat schobaszczaka za 64 złote. Warto, czy nie?
2 lata temu
Miniaturka MTV
okejki 1 · 3 lata temu