Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał czlowiekwarga
Miniaturka MTV
PUT IN 6 Prima Aprilis - ZDUPPING
Władek to niesamowity żartowniś. Od kilku lat robi kawały całej Europie. Niestety trafił na mistrza pranków - Baracka Obamę i nawet takie autorytety w tej dziedzinie jak Wapniak i Ravgor nie zdołali mu pomóc. Putin musi jak zwykle wszystko zrobić sam. Czy mu się uda? Czy wykręci krotochwilny żarcik prezydentowi Stanów Zjednoczonych? A może prank odbije się rykoszetem i za sprawą in(…)
okejki 314 · komentarze 21 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
P.R.A.G.A. - Sztuka Prawilności
Korepetycje z historii sztuki prosto od dresów z warszawskiej Pragi. PRAGA to Pospolite Ruszenie Aktywistów Gloryfikujących Artyzm.
okejki 225 · komentarze 26 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
ROL NIKT - ZDUPPING
Cała prawda o blokadzie Stolicy przez rolników! Rolnik sam w dolinie? Chyba krzemowej!
okejki 190 · komentarze 30 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
21 RZECZY, KTÓRE WKURZAJĄ W LEWAKACH
Http://www.facebook.com/zdupy - Lajkuj Fanpage! http://www.youtube.com/user/programzdupy - Subuj kanał! Kogo nie wkurzają lewaki? NIKOGO! Jeżeli Ciebie też wkurzają to te 21 powodów będą bliskie Twojemu prawemu sercu! Bo jak tu się nie wkurzyć, kiedy wszyscy są tak bardzo tolerancyjni, że zaraz dadzą się wyruchać przez gejów, lub przez oszołomów z państwa islamskiego, lub co go(…)
okejki 9 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Wywiady Z Dupy #4 - KAROLINA KORWIN-MIKKE
Okazało się, że ona jest Korwin Piotrowska! Więc tutaj prostuje ten błąd bo nie umiem zmienić miniatury i tytułu! Sam już się zresztą pogubiłem czy Korwin Piotrowska, czy jednak Mikke. Coś ściemnia. Nieistotne. Istotnym jest to, że przyszła w sumie niezapraszana przeze mnie więc miejcie pretensje do Maćka, który stał za kamerą i tyle! Gościnnie wystąpił też ktoś znany - Łukasz Jak(…)
okejki 17 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
HITLER ZDUPPING
"Zapewne oglądałeś super śmieszne parodystyczne filmiki wycięte z filmu „Upadek” z Adolfem Hitlerem jako bohaterem głównym, wkur***jącym się zwykle o jakieś bieżące, hilarystyczne sprawy? Zapewne też nie raz uśmiałeś się serdecznie, lub po pachy z tych pokrętnych, mistrzowskich napisów podłożonych pod oryginalny filmik."
okejki 386 · komentarze 51 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
27 rzeczy, które wku***iają w Krakowie
"Będąc kiedyś w Wolbromiu w hotelu przeczytałem w ulotce jaka jest największa atrakcja Wolbromia - Leżący 40 km obok Kraków. Kłamali skur***yny! Kraków jest największym wysypiskiem śmieci w całej Polsce. Jeżeli chcielibyście zwiedzić kiedyś to miasto to ten poradnik powie Wam jak szalony i ***ujowy jest ten pomysł. Lepiej spi***olić do Tokio, Chicago, czy nawet na Spitzbergen! Ja(…)
okejki 215 · komentarze 93 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Wywiady Z Dupy #2 - DAWID PODSIADŁO
Http://www.facebook.com/zdupy - Lajkuj Fanpage! http://www.youtube.com/user/programzdupy - Subuj kanał! Kochasz Dawida i nie przeszkadza Ci, że jest najprawdopodobniej z Izraela? Ten wywiad jest dla Ciebie! Zobacz jak sobie Dawid poradził w krzyżowym ogniu pytań jednego z najlepszych dziennikarzy i reporterów wojennych - Człowieka Wargi. (301x oglądano na YT)
okejki 20 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Tusk po angielsku - ZDUPPING
Wiesz dlaczego siatkarze wygrali? Bo znali angielski! Donald Tusk też postanowił wygrać wszystko - rząd, Polskę, internet, Europę i Świat! Zmotywowany sukcesami naszych Mistrzów Świata postanowił wziąć się za naukę języka angielskiego, żeby rządzić w Europie wszystkimi. Niestety w Polsce zostawił Bronka i Ewkę.
okejki 290 · komentarze 28 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
PUT IN 4 Wakacje - ZDUPPING
Niestety dla wszystkich nastał 1 września i trzeba wrócić do szkoły, lub pracy. Nie inaczej ma się najdzielniejszy i najsilniejszy człowiek świata - Władimir Putin. On tez po udanych wakacjach jest zmuszony rządzić całym światem. Mimo wszystko nagranie z miłych chwil spędzonych na łonie przypomną mu jak piękna jest Rosja i tereny rosyjskie zajmowane przez Ukrainę, Polskę, Czechy, N(…)
okejki 353 · komentarze 20 · 8 lat temu