Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał czlowiekwarga
Miniaturka MTV
PUT IN 7 - Ale Osiemnastka! - ZDUPPING
To nie jest zwykła osiemnastka tylko czterdziesta piąta osiemnastka Vladimira Putina! Pamiętaj - to też człowiek i musi się wyszaleć! Nawet jeżeli skończy się to byciem najebanym jak szpadel. Polacy jako prezent powinni ofiarować mu chociażby cały Radom. Kto za - łapka w górę!
okejki 321 · komentarze 24 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
RZECZY KTÓRE WKURWIAJĄ WE WŁOSZECH #2 (COSA FA INCAZZARE IN ITALIA #2)
Z DUPPA ROMANA!!! Jeżeli Ciebie też wkurwiają Ci wąsaci, albo gładko ogoleni, pieknie zbudowani Włosi to witaj w domu bracie! Co mają Włosi czego ty nie masz? Właściwie wszystko, ale przede wszystkim jest tam kurwa ciepło wiec to wystarczający powód, żeby być na nich wkurwionym! Jeżeli masz jakichś kolegów Włochów to koniecznie im pokaż, żeby wiedzieli jakimi sa bydlakami. A pot(…)
okejki 1 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
RZECZY KTÓRE WKURWIAJĄ WE WŁOSZECH #1 (COSA FA INCANZZARE IN ITALIA #1)
QUE COSA? SROZA-DUPOZA!!! Jeżeli Ciebie też wkurwiają Ci wąsaci, albo gładko ogoleni, pieknie zbudowani Włosi to witaj w domu bracie! Co mają Włosi czego ty nie masz? Właściwie wszystko, ale przede wszystkim jest tam kurwa ciepło wiec to wystarczający powód, żeby być na nich wkurwionym! Jeżeli masz jakichś kolegów Włochów to koniecznie im pokaż, żeby wiedzieli jakimi sa bydlakami(…)
okejki 5 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
KIM DZONG - Wraca z wakacji do szkoły - ZDUPPING
Minął prawie rok od kiedy mogliśmy ostatni raz oglądać relację z przygód Kim Dzong Una. Czy w jego życiu nic się nie działo? Oj działo się i to o wiele więcej niż w życiach miliarda osób! Nic po prostu przez żelazną granicę nie potrafiło się przedostać. Na szczęście nasi informatorzy są czujni i kiedy wypłynął film z pierwszego dnia szkoły do której wrócił Kim Dzong Un tuż po wakac(…)
okejki 3 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
SZCZERECENZJE #2 - KILER
Już tylko Kiler? Nie! Bo jeszcze SZCZERECENZJE! Obejrzeliśmy ten film za Ciebie i dzięki temu masz to co Pan Bóg dał ludziom - wolną wolę! Możesz tego filmu nieoglądać chociaż doskonale wiemy, że go kurwa widziałeś! Jezeli się podobało to zostaw łapkę w górze, a w komentarzu napisz jaki film/serial/bajka/kanał/gra ma być zeszczerecenzowana jako następna!
okejki 9 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
PIENIĄDZE - REKLAMA Z DUPY
Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest móc mieć jedzenie, przedmioty i miłość? teraz już nie musisz się zastanawiać bo TeleZaZDupyMongoł Cię uprzedzili! Oto najnowszy produkt na rynku - PIENIĄDZE!!! One załatwią wszystkie Twoje problemy i spowodują milion nowych! Miej pieniądze, albo ich nie miej!!!
7 lat temu
Miniaturka MTV
SZCZERECENZJE #1 - WIEDŹMIN 3
Oto SZCZERECENZJE! Recenzje, które są...szczere. Szczere na nasz chory i w kurwę subiektywny sposób! Recenzje pomieszane z trailerem i z prawdziwym życiem! Będziemy w takiej formie roztrząsali Twoje i nasze ulubione dzieła z kategorii gier, seriali, filmów, płyt, programów TV, czy nawet kanałów na YT. Napisz w komentarzu co następne mamy wbić z całej siły na rożen(mówiąc "rożen(…)
okejki 9 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Śmiechu Warte - Zdupping
Jeżeli Ty też turlałeś się po podłodze w dzieciństwie z wybornych żartów Tadeusza Drozdy i dusiłeś się ze śmiechu, kiedy tylko Tadek rzucał jakiś super zabawny wic, to świetnie się składa, bo możesz odkurzyć swoje wspomnienia oglądając nigdy nieemitowany odcinek Śmiechu Warte! Jeżeli nie znałeś tego niesamowitego show to najwyższa pora poznać i utonąć w świecie humoru!
okejki 84 · komentarze 44 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
ŚWINKA POPKA - ZDUPPING
Oto cała prawda o Śwince Peppie, która okazała się być prawdziwym Albańczykiem, nie jakimś kurwa przebierańcem! Jej ryjek jest częściej biały, niż różowy. Jej racice zaciskają się nie na błotku, tylko na rurku do koksu. A jej zakręcony ogonek nie odgania much, tylko dzieli towar. Tutaj mamy wersję jeszcze przed skaryfikejszyn-modyfikejszyn, ale to się niedługo zmieni! Materia(…)
okejki 8 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
PREZYDENT I BUL - ZDUPPING
Patrz Polsko co zrobiłaś! Jakiś wielki bul i rzal uczyniła Bronkowi! Przez Wasze nieuczciwe głosowanie Komorowski musi znaleźć sobie nową pracę! Program Z DUpy zaprasza na absolutnie niespreparowany reportaż obrazujący mozolną walkę z samym sobą, swoimi słabościami i beznadzieją. To historia człowieka odważnego, który doznał ciosu porażki ze strony młodszego, bardziej jurnego i lep(…)
okejki 7 · 7 lat temu