Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał czlowiekwarga
Miniaturka MTV
Odmienne Stany WIADOMOŚCI TVP
Czy Ty też, kiedy oglądasz Wiadomości masz wrażenie, że Prima Aprilis jest każdego dnia? Dokładnie o tym jest ten film. To oryginalne, nieprzemontowane i niezmanipulowane wydanie Wiadomości sprzed kilku dni. Nie martw się - w Faktach i Wydarzeniach jest dokładnie to samo!
okejki 5 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
ŚWINKA POPKA #3 - WIEPRZANOC
Gdzie najlepiej spędzić Wielkanoc? No kurwa oczywiście, że w Albanii! Tam jeżdżą tylko prawdziwi kowboje! Jeżeli więc chcesz, żeby Twoje Świnięta Wieprzanocne były wyjątkowe, to zobacz tę niesamowitą animację i poczuj magię świąt! Riki tiki skurwysynu!
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
SZWEDZKIE SUCHARY
Do stworzenia tego niesamowitego arcydzieła, zainspirował mnie koleś, który zrobił to w Stanach, czy tez Anglii kilka miesięcy temu https://www.youtube.com/watch?v=7T2oje4cYxw Film powstał na absolutnym spontanie i jest suchy jak sam skurwysyn, ale właśnie to mnie w nim najbardziej bawi:) Zatem zakrzyknijmy wspólnie - to cóż, że ze Szwecji?
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
DEADCARPOOL KARAOKE
Miałeś kiedyś tak, że jedziesz sobie samochodem, a Twój współpasażer zachowuje się jakby był martwy? No to kurwa zobacz jak może być, kiedy jest naprawdę martwy! Ten materiał jest dla wszystkich, których tak jak mnie wkurwia ostatnio trend w Stanach na Carpool Karaoke, czyli śpiewanie w samochodzie razem z gwiazdami. Yuck! Tutaj pokazuję, jak może być, kiedy sytuacja się nieco sk(…)
okejki 5 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
ŚWINKA POPKA 2 WALENTYNKI - ZDUPPING
Z ogromnym chrumkiem i pizzą nad głową nadjeżdża na ekrany waszych smartfonów, komputerów i telewizorów - Świnka Popka 2! Tym razem dowiecie się jak cały świński Gang Albanii obchodzi Walentynki i jak pysznie się przy tym bawią. Są królami życia więc 14 lutego, a także w każdy inny dzień roku - czerp z nich przykład! Jeżeli jesteś rodzicem i właśnie masz pretensje, że Twoje dzi(…)
okejki 9 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Problemy Pierwszego Świata Postapo
Zastanawiałeś się kiedyś co to będzie jak wszystko jebnie? Kiedy Rosja jednak stwierdzi, że nie chce im sie pierdolić w dyplomację, Jarosław Polskęzbaw pokaże im kuper, a ISIS wpadnie do każdego miasta w Europie z wodorowymi pasami szahida? Będzie wtedy kurwa prawdziwy Fallout! Pamiętajmy jednak, że ludzie, którzy przeżyją będą mieli swoje problemy i o nich dzisiaj jest właśnie ta(…)
okejki 4 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
MAYDAY Z DUPY
Rączki kurwa górze! Jazda świnie! Uogień z dupy!!! MAYDAY 2015 Katowice Spodek JEDZIEMY!!! Te te te te re re re re! Te re te re te re re re re! Tak właśnie było i Ty możesz w tym momencie zobaczyć relację z tego niesamowitego wydarzenia! nie dość, że poczujesz się jakbyś tam był, to w dodatku możesz wziąć również udział w quizie tak jak inni - "Jaka to nucona techno melodia?" Zo(…)
okejki 5 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Z DUPY vs YLVIS - NORWAY NO WAY!
Z Dupy śpiewa z Ylvis!
okejki 2 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
SZYDŁO Z WORA - ZDUPPING
Beata Szydło wywróciła Polskę do góry nogami przedstawiając skład rządu sprzed 10 lat! To dopiero wyczyn! Okazało się jednak, że to nie o rząd chodzi, a o restrukturyzacje klasy 2c z gimnazjum! Teraz jest wszystko jasne po tym jakże klarownym i prawdziwym jak nieprawomocny wyrok Kamińskiego ZDUPPINGU!
okejki 2 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
RUTINOSKURWYSYN - REKLAMA
Jest jesień - to najgorszy okres dla ludzi pod względem bycia ostrym. Każdy może Ci się dobrać do dupy bo nie potrafisz postawić na swoim? Zmień to kurwa już dziś i zobacz reklamę RUTINOSKURWYSYNU - najlepszego środka to bycia przeskurwielem z którym każdy musi się liczyć!
okejki 7 · 6 lat temu