Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał czlowiekwarga
Miniaturka MTV
Co tak naprawdę powiedział Trump w Polsce? Zdupping
Donald już odleciał, ale na zawsze jego wizyta zostanie w naszych sercach, bo tchnął w nas nadzieję. Zobacz koniecznie ten JEDYNY PRAWDZIWY materiał z jego wizyty i pomyśl, czy na pewno dobrze i ciepło o nim myślisz.
okejki 258 · komentarze 26 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
MATURAP - MATEMATYKA (prod. PAWBEATS)
Oto przed Wami najnowsza produkcja z najlepszej stajni! Uczysz się na maturę? odpuść sobie ziom i zobacz MATURAP. Przynajmniej coś Ci wejdzie do głowy przed egzaminem!
5 lat temu
Miniaturka MTV
Z DUPY ODDAJE AUTO NA WOŚP
OTO LINK DO AUKCJI: http://aukcje.wosp.org.pl/auto-z-dupy-volkswagen-touran-2005r-1-9tdi-i4054791 Tam macie wszystko wyjaśnione co i jak. najważniejsza informacja - Cała wylicytowana kwota idzie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dołóż i Ty swoją cegiełkę i zrób z tym samochodem co chcesz!
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Kevin sam w domu - Szczerecenzje #6
Oto prawdziwa, najszczersza recenzja filmu Kevin sam w domu!
okejki 85 · komentarze 24 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
CZYTANIE KSIĄŻKI YOUTUBERA - MEIN KRAFT
Zapewne jesteście ciekawi co napisał Kaiko w swojej książce...dzięki temu materiałowi już wiecie! Pamiętajcie, żeby nigdy nie oceniać książki po okładce!
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
PRAWDZIWY MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI
Raz sierpem, raz młotem zrywam se jemiołę! Tak dokładnie śpiewał Panoramix i Wy też zaśpiewajcie już jutro - 11 listopada uczestnicząc w jakimś prawilnym, bądź lewackim marszczu! Teraz już wiecie jak się zachowywać i co mówić zarówno z prawej, jak i z lewej strony!
okejki 6 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
ŚWINKA POPKA #5 - RAP SZKOŁA
ŚWINKA POPKA z wielkim chrumknięciem wraca z wakacji! Tym razem postawiła na to, żeby znów dojebać hitem, który będzie miał kilka milionów wyświetleń, tym samym detronizując tych nieprawdziwych raperów, jak Gimbson, czy Youngmultipla! Tylko z pomocą najstarszego DJa na świecie to możliwe. Sprawdź, czy się jej udało!
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
TYPOWY GIMBUS/KOKS/JANUSZ/DRES na plaży - OCZEKIWANIA vs RZECZYWISTOŚĆ
YOUTUBE NAPISAŁ, ŻE TYTUŁ ZA DŁUGI WIĘC TU CAŁY: Co robi, a czego nie robi TYPOWY GIMBUS/KOKS/JANUSZ/DRES podczas wakacji NA PLAŻY - OCZEKIWANIA vs RZECZYWISTOŚĆ i czego przy tym NIE MÓWI: DAWNIEJ i DZISIAJ(lub MÓWI) Przed Tobą ostateczny, ultymatywny FILMIK pokazujacy jak można najlepiej zerżnąć. Wystarczy 10 minut, żeby zobaczyć tematy filmów innych twórców, 15 minut, żeby n(…)
okejki 21 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
BRUDSTOK - realcja prawdziwa
Tym razem prawdziwa relacja z tego jaki jest Woodstock i jak na nim jest. Obejrzyj koniecznie do końca, lub zachowaj się jak jeden z wielu ignorantów, którzy nie byli a nienawidzą
okejki 515 · komentarze 169 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
EURO 2016 - ZDUPPING
Euro dobiegło niedawno końca, ale emocje wcale nie zmalały! Tym bardziej, kiedy pojawiły się taśmy prawdy pokazujące co tak naprawdę piłkarze i trenerzy mówili podczas tych mistrzostw! Zobacz prawdziwy powód dla którego Krystyna opuścił boisko, obczaj czego boi się Robert Lewandowski i zrozum czego szukał Joachim Loew.
okejki 287 · komentarze 31 · 6 lat temu