Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał cannibalus
Miniaturka MTV
Pandemiczny CoV-er z udziałem bojownika
Cannibalus pisze: "W ramach pandemicznej izolacji w domu zrobiliśmy sobie z kolegami, którzy też są uziemieni od aktywności koncertowej piosenkę z Panem Fishem. Pan Fish nic o tym co prawda jeszcze nie wie ;) ale wszystkie instrumenty postanowiliśmy nagrać na nowo w warunkach domowych. Ścieżka wokalna oryginalna. Jeśli przypomnienie tego hitu sprawi komuś radość to będzie to prawie(…)
okejki 21 · komentarze 12 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Ładna i bardzo zdolna pani w oryginalnym mashupie
“Everlong” / Foo Fighters i “What You Won’t Do for Love” / Bobby Caldwell. Gra urocza Elise Trouw.
okejki 158 · komentarze 54 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Tranzyt Merkurego na tle Słońca (film od bojownika Cannibalusa)
Tranzyt Merkurego na tle tarczy słonecznej. Następna okazja za 16 lat. Urzeka maleńki rozmiar planety na tle Słońca. Średnica Merkurego to tylko 4879 km, a odległość od Ziemi około 100 mln km (od Słońca ok. 50 mln).
okejki 40 · komentarze 11 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Jak nie należy łapać szczura
Krótki poradnik o tym jak nie należy łapać szczura
okejki 17 · rok temu
Miniaturka MTV
Życzenia Noworoczne od Leszka Żniwiarza ;)
Dziękujemy Wam za ten okrągły rok !!! Było nam niezmiernie miło, że jest tylu sympatycznych ludzi, których interesuje tematyka małorolnych gospodarstw i tradycji z nimi związanych. Dziękujemy za ogromna ilość łapek w górę, subskrypcji oraz setki tysięcy wyświetleń. Życzymy Wam wszystkiego dobrego w kolejnym 2019 roku i mamy nadzieję, że będziecie nadal z nami !!!
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Rusz się gnoju, czyli jesienne opowieści o oborniku
Jedną z najcięższych prac polowych wykonywanych głównie ręcznie było nawożenie pola obornikiem... Jak to się kiedyś robiło i po co? Ano tak.
okejki 19 · komentarze 7 · rok temu
Miniaturka MTV
Maltański ksiądz i jego porsche-powóz ciągnięte przez dzieci
U nas skromne procesje co najwyżej z Mazdą MX-5 RF. Tymczasem na Malcie nowy ksiądz jednej z tamtejszych parafii wita się z wiernymi na grubo zaprzęgając kilkadziesiąt dzieci ciągnących jego powóz w deszczu... Dziennikarze "Times Malta" poprosili księdza o komentarz w tej sprawie. Ten stwierdził, że nie widzi problemu w swoim zachowaniu. Co więcej powiedział, że jego zdaniem, (…)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Remont i renowacja ciągnika Dzik - 21
DZIK - 21 w wersji SAM. Powszechnie znany mały ciągnik, choć przez częste usterki, źródło frustracji wielu rolników z dawnych lat. Służył niemal nieprzerwanie od 1971 r. i po prawie 50 latach doczekał się kapitalnego remontu, renowacji, lakierowania, a nawet lekkiego agrotunningu. Kto się wychował na wsi, rozpozna dźwięk dzika na kilometr.
okejki 19 · komentarze 6 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
DDT - "cudowny" proszek w służbie polskiego rolnictwa
DDT... wycofany z użytku (z nielicznymi wyjątkami), kiedyś uznawany za cudowny preparat do walki z malarią, tyfusem, a także owadami, szkodnikami pól i nie tylko. Na polskiej wsi długoletnie remedium na stonkę ziemniaczaną, które nie pozostało obojętne dla człowieka i przyrody. Kiedyś to było... Opowiada Leszek Żniwiarz.
okejki 20 · komentarze 10 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Złote Dańkowskie, czyli opowieść o zbożu, z którego wyrabiamy chleb i nie tylko
Żniwa to dobry czas, aby opowiedzieć coś o zbożu. Złote Dańkowskie, bo tak nazywa się odmiana żyta. Opowiada Leszek Żniwiarz.
okejki 16 · komentarze 2 · 2 lata temu