Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał boneyMMM
Miniaturka MTV
Ekstremalny relaks na łonie natury. Silent Hiking na Maderze
Pod pierwszym filmem z serii "poczuj" było tyle pozytywnych komentarzy, że nie mogłem nie pójść za ciosem i nie kontynuować filmów "Silent Hikingowych". Na Maderze byłem w tym roku dwukrotnie, zjeździłem ponad 2000 km, zdeptałem blisko 200 km, no i materiału mam tyle, że wystarczy aż na dwa Silent Hikingowe filmy z Madery. Pierwszy dziś, drugi przed świętami. Mam nadzieję, że się s(…)
okejki 25 · komentarze 8 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Jesienne Bieszczady. Silent Hiking. Samotnie przez bieszczadzkie połoniny
Hej! Dzisiaj odcinek totalnie inny niż wszystkie. Ale tak fest. Bez narracji, spokojny, takie połączenie statycznych ujęć, ładnych kompozycji, delikatnej muzyki (nawet ocierającej się o medytację, ASMR), odgłosów natury i przede wszystkim oddanie klimatu górskiej wędrówki.
okejki 32 · komentarze 7 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Wokół Tatr rowerem. Takich szlaków jeszcze nie było!
Zapraszamy w Tatry! Ale inaczej niż zwykle. W tych pięknych, wczesnojesiennych okolicznościach przyrody, zapraszamy Was na rower. Sprawdzimy sobie, jak wygląda Szlak Wokół Tatr, jaka jest tutaj infrastruktura, jakie widoki i ogólnie odpowiemy sobie na pytanie - czy to fajna trasa na jakiś weekendowy, przyszłoroczny wypad. Ale poza objechaniem dookoła Tatr na rowerach, pojedziemy te(…)
okejki 71 · komentarze 31 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Dolny Śląsk - kraina winem i lawą płynąca
Czas na kolejny, mega widokowy wyjazd rowerowy po Polsce w tym roku. Region szczególnie piękny, który chyba nie ma sobie równych pod kątem ilości ciekawych miejsc. Atrakcji na Dolnym Śląsku jest tyle, że aż trudno wybrać gdzie się zatrzymać, a co zostawić na kolejny weekend.
okejki 23 · komentarze 4 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Mazury - rowerem wśród zamków i jezior
Kolejna rowerowa przygoda, podczas której szukamy ciekawych miejsc, zwłaszcza świetnie nadających się na wycieczki rowerowe.
okejki 72 · komentarze 13 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Nowe Pojezierze - lepiej niż na Mazurach?!
Naprawdę piękne pojezierze i 100x mniej osób. Coś pięknego dla każdego lubiącego przyrodę i aktywny wypoczynek.
okejki 87 · komentarze 35 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Wzdłuż Bałtyku na rowerze. Kultowa trasa rowerowa R10
Po dłuższej przerwie zapraszam na rower, a dokładniej mówiąc - na najpopularniejszą w Polsce trasę rowerową wzdłuż wybrzeża Bałtyku. Jest to trasa, którą chyba każdy rowerzysta-sakwiarz zaczyna swoją przygodę z turystyką rowerową, jednak czy aby nie ma lepszych wyborów?
okejki 26 · komentarze 6 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Madera - bezludna wyspa, której nie chcieli odkrywcy
Dzięki za tak liczny odbiór pierwszego odcinka z Madery. Jeszcze nigdy żaden odcinek nie poszedł tak dobrze jak ten i trochę mam presję, że ciężko będzie mi go przebić w kolejnych filmach z Madery. Ale spróbujmy :D Dzisiaj powiemy sobie w końcu co to są te Lewady, pośmiejemy się z Cristiano Ronaldo, a także pójdziemy na najładniejsza trasę jaką odwiedziłem na Maderze - na szcz(…)
okejki 62 · komentarze 4 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Madera - bezludna wyspa, której nie chcieli odkrywcy
Dzisiaj pochodzimy nieco po górach i lewadach pięknej Madery. No i co nieco powiemy sobie o historii wyspy, a także jej odkrywcach, którzy nie wiedzieć czemu, nie chcieli zostawić jej tylko dla siebie ;)
okejki 1 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Najlepszy film o Maderze, jaki znajdziecie w internecie
Wysepka znana z tego, że pochodzi z niej Cristiano Ronaldo ma też parę innych zalet - na przykład widoczki tak piękne, że aż palce lizać. Oczywiście jeśli my tam pojedziemy, to będą ciągle chmury... więc miłego oglądania, bo ktoś specjalnie czekał parę dni aż wyjdzie słoneczko. Poleca Karol z https://kolemsietoczy.pl/
okejki 105 · komentarze 46 · 8 miesięcy temu