Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał black_madonna
Miniaturka MTV
Ellen - Okropne zdjęcia od fotografa
Bad Paid-For Photos - to sekcja w programie Ellen gdzie ludzie pokazują swoje zdjęcia z przed lat, łączy je jedno, są obrzydliwie śmieszne :D
okejki 7 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Bill Cosby planuje swój pogrzeb
W programie Jimmy'ego Fallona Bill Cosby "przymierza" piosenkę na swój pogrzeb. W kolejnych filmikach dalsza część rozmowy.
okejki 43 · komentarze 3 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Bill Cosby u Davida Lettermana
Bill Cosby to mistrz w najwyższej formie!
okejki 3 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Norwescy skoczkowie tańczą do Glow by Madcon
Na podium ich jednak nie ma, ale na pocieszenie trzeba im przyznać, że całkiem ładnie tańczą. Taniec z lutowego Vikersund, z PŚ 2011.
okejki 3 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Somalijski sen o Olimpiadzie
Poruszający film, ale i inspirujący. Tydzień z Somalijskimi sportowcami w ich przygotowaniach do Olimpiady w Londynie. Natrafiłam na niego przy okazji poznania smutnej historii Somalijskiej biegaczki Samia Yusuf Omar, która w drodze do Londynu pokonała pół Afryki, by utonąć u wybrzeży Włoch w zardzewiałym kutrze rybackim wraz z innymi Afrykańskimi imigrantami.
okejki 1 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Domowy transformer
Filmik pokazuje jak architekt Gary Chang przekształcił maleńkie mieszkanie w centrum Hong Kongu w bardzo funkcjonalny, wielopokojowy apartament.
okejki 1356 · komentarze 116 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
The Rutles-Can't buy me lunch, czyli Eric Idle w dobrej formie :)
Film dokumentalny o zespole, który zrewolucjonizował współczesny świat! A może nie? Może to tylko te ich spodnie... Ich piosenki takie jak "All you need is cash", "Can't buy me lunch" czy "Ouch!" nucą nadal miliony ludzi na całym świecie. Na temat The Rutles wypowiadają się znane osobistości m.in. Mick Jagger, David Bowie, Tom Hanks i wiele, wiele inny(…)
przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Robin Williams u Parkinsona
Rewelacyjny wywiad z Robinem Williamsem, który po raz kolejny udowadnia swój talent dubbingowca i wysoką inteligencję :). Humor chwilami po bandzie, ale błyskotliwy
okejki 184 · komentarze 25 · przed dinozaurami