Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał bajobongohey
Miniaturka MTV
Mistrz w rzeźbieniu figur szachowych
Łukasz Wiciarz z Krakowa 15 lat temu zrezygnował z pracy za biurkiem aby zostać rzemieślnikiem i rzeźbić figurki szachowe. Ten ginący zawód wykonuje zaledwie kilka osób w Polsce. Łukasza pracownia - http://mojeszachy.pl (487x oglądano na YT)
okejki 6 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Bracia od mokrej roboty
Dwaj bracia z Niepołomic swoją sympatie do mycia samochodów zamienili w biznes. Ich myjnia samochodowa słynie z dobrych usług i .. poczucia humoru. https://facebook.com/Car-Zone-Center-Auto-Detailing-Niepołomice-Myjnia-Ręczna-102586135260899/ (2 855x oglądano na YT)
6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Statki pana Mariana z Lublina
Pan Marian Szewczyk z Lublina na emeryturze postanowił wrócić do młodzieńczych pasji. W swojej piwnicy buduje modele okrętów.
okejki 40 · komentarze 11 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Fajne dziewczyny leczą psy
Kamila Zajdel i Natalia van Vlerken - zoofizjoterapeutki z Krakowa - założyły ośrodek fizjoterapii dla psów. W ich gabinecie rehabilitacja jest profesjonalna, oparta na najbardziej aktualnej wiedzy medycznej i pasji.
okejki 253 · komentarze 40 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Wojtek składa modele maszyn rolniczych z PRL-u
Wojtek Kulpa z Tryńczy na Podkarpaciu składa modele maszyn rolniczych z okresu PRL. Do swoich prac wykorzystuje także śmieci.
okejki 145 · komentarze 29 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Schorowany 72-latek wymienia wycieraczki
Pan Andrzej z Krakowa pomimo swojej choroby, gdy tylko pozwala na to pogoda, bierze swój wózek i przychodzi na parking pod supermarketem, by tam oferować ludziom swoją usługę, jaką jest wymiana wycieraczek.
okejki 144 · komentarze 37 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Piwnicę zamieniła w pracownię ikon
Anna Gełdon pierwszą ikonę namalowała, mając zaledwie 12 lat. Dziś w jednej z Krakowskich kamienic prowadzi także warsztaty ikonografii.
okejki 1 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
W garażu w Ostrowcu powstają niesamowite rowery
Sebastian Majewski buduje rowery od podstaw
okejki 3 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Kolekcjonerka tanich win z PRL-u
Beata Naumowicz ze Szklarskiej Poręby prowadzi jedyne w Polsce Muzeum Tanich Win. Jak sama przyznaje, tanie wino to także część naszej historii.
okejki 2 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Fanatyk grzybobrania
Człowiek, który pokochał polski sport narodowy - grzybobranie. Oskar Cudek Mróz z Tarnowa jest zapalonym grzybiarzem. Oprócz zbierania grzybów prowadzi grupę na Facebooku poświęconą grzybom.
okejki 113 · komentarze 57 · 9 miesięcy temu