Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał apolak
Dronem nad dzikim brzegiem Wisły
Kilka kadrów z zachodu słońca nad Wisłą na wysokości Konstancina i Karczewa. Piękne, nieregulowane przez człowieka rejony. Oby zostały takie jak najdłużej.
okejki 2 · 3 miesiące i 11 dni temu
Pies odpięty z łańcucha trafił do domu
Autorzy napisali tak: "Przejechaliśmy 1000 km jednego dnia, ale udało nam się zrobić jedną z fajniejszych akcji. Odpięliśmy psa z łańcucha "pośrodku niczego" w małej wsi pod Zakopanem. Potem przewieźliśmy go do nowego, kochającego domu".
okejki 228 · komentarze 109 · 3 miesiące i 11 dni temu
Efektowna gleba podczas sparingu siatkówki
Walka o dobre ujęcie bywa bolesna :) Ale sprzęt utrzymałem :)
rok i 15 dni temu
Polska - Serbia Hymn Polski 24.08.2017
Wyniki wynikiem, ale Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany przez kilkadziesiąt tysięcy kibiców robi wrażenie...
okejki 2 · rok i 26 dni temu
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Toruniu
Kolejne schronisko, które odwiedziliśmy z kamerą i jednocześnie jedno z najciekawiej zarządzanych i prowadzonych. Warto zwrócić uwagę na różne sposoby finansowania, które wypracowało sobie schronisko, od zbierania makulatury zaczynajac, a na profesjonalnym placyku pilnowanym przez behawiorystę, z którego za opłatą mogą korzystać mieszkańcy Torunia, kończąc. NieKupujAdoptuj.com -(…)
okejki 2 · rok i 2 miesiące temu
"Widziałem schronisko" - zapowiedź
Pozamykane w schroniskowych klatkach psy i koty to jeden z największych wyrzutów sumienia cywilizowanego świata. Codziennie tysiące wolontariuszy i pracowników schronisk w Polsce robi wszystko, żeby pomóc tym zapomnianym i często skrzywdzonym przez człowieka, istotom. Zdjęcia do dokumentu "Widziałem schronisko" powstają w żyrardowskim schronisku im. Psa Kazana. www.niekupujad(…)
okejki 1 · rok i 3 miesiące temu
Samotność w schronisku - nie kupuj adoptuj
„Oddam Ci całą moją miłość, Oddam Ci całe moje serce, Oddam Ci nawet moją dusze, Tylko mnie przytul, weź na ręce. Spojrzę Ci wtedy ufnie w oczy, Wtulę swój nosek w Twoje ramię, Przyrzeknę wierność już na zawsze … A tej przysięgi nic nie złamie. Więc daj mi tę ostatnią szansę, Pomóż w bolesnej mej udręce, Stanę się całym Twoim życiem, …Tylko mnie przytul, weź na ręce…(…)
okejki 28 · komentarze 10 · rok i 6 miesięcy temu
Airbus A380 w Warszawie. Czuć MOC! (4K)
Można się nie interesować samolotami, można się śmiać z "wielkiego poruszenia", jakie wywołał u nas przylot A380... ale ta maszyna naprawdę robi wrażenie ;)
okejki 1 · rok i 7 miesięcy temu
A380 w Warszawie start z Chopin Airport (4K) - czuć MOC!
Największy, pasażerski samolot świata startuje z lotniska Chopina.
rok i 7 miesięcy temu
Burza nad Warszawą z dachu stadionu Legii
Filmik powstał w maju 2011 roku. Niestety - jak widać - lustrzanki nie miały wtedy dobrych matryc, ale widok był piękny..
okejki 23 · komentarze 18 · 4 lata i 5 miesięcy temu