Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał ZacnyGosc
Argentyńczycy uczą się Polskiego
Argentyńczycy próbują mówić po Polsku, czy może Argentyńczycy mówią po polsku? Trzeba obejrzeć ten film żeby ocenić. Argentyna to kolejny kraj w Ameryce Południowej, gdzie nie brakuje Polaków. W tym odcinku wybieramy się do miejscowości Obera, gdzie zostajemy wolontariuszami i zabieramy się za nauczenie polskiego potomków emigrantów znad Wisły. Na pierwszy ogień idzie bitwa na ła(…)
okejki 1 · 12 dni temu
Polska wieś w Brazylii
Jak żyją Polacy w Brazylii? Czy nadwiślański duch jest tu wciąż żywy? Mniejszość polska zamieszkuje południe Brazylii już od końca XIX wieku. Nasi rodacy zawsze skupieni byli wokół miasta Kurytyba. Jako że jest to duża metropolia, emigranci bardzo szybko adaptowali się do wielkomiejskiego życia, tracąc więzi z Europą. Kultura mniejszości narodowych zdecydowanie lepiej zachowała (…)
okejki 211 · komentarze 34 · 1 miesiąc i 1 dzień temu
Na Janusza w GŁĄB AFRYKI
Afryka, Mauretania. Misja - przejechać Saharę pociągiem towarowym na Janusza.
okejki 4 · 1 miesiąc i 8 dni temu
Kiedy chilli to za mało
Aaaaa pali
okejki 7 · 1 miesiąc i 13 dni temu
Jak żyją Polacy w Ameryce Południowej ?
Brazylia, Kurytyba - zawsze chcieliśmy odwiedzić miasto nazywane przez wielu stolicą Polski w Ameryce Południowej. Początkowe obawy o bezpieczeństwo i przestępczość pryskają momentalnie, gdy tylko przekraczamy granicę Brazylii. Na każdym kroku spotykamy się z gościnnością i poznajemy niesamowitych ludzi - pani Danka, która w latach 80tych wyemigrowała z Europy na statku transportuj(…)
okejki 4 · 1 miesiąc i 13 dni temu
Urokliwa Islandia
Podczas wyprawy stopem na Gibraltar poznałem pewnego autostopowicza z Ukrainy. Taras, zainspirował mnie swoją wyprawą na Islandię. Po obejrzeniu filmu jego produkcji, aż chce się tam dotrzeć!! :) Polecam serdecznie. Uczta dla oczu i uszu. :)
okejki 1 · 3 lata i 3 miesiące temu
10 Rzeczy Za Które Kochamy STUDIA
Studia tu i tam a Wy za co je kochacie ?
okejki 5 · 3 lata i 5 miesięcy temu
Pull The Wire na 21 Przystanku Woodstock !
Pull The Wire na Dużą Scenę trafili dzięki Eliminacjom do Przystanku Woodstock, które wygrali. Pull The Wire to młodzi chłopcy, pochodzący z Żyrardowa, którzy powstali w 2005 roku. W 2011 roku grali podczas XVII Przystanku Woodstock w Pokojowej Wiosce Kryszna.
okejki 8 · 3 lata i 8 miesięcy temu
Farben Lehre - Anioły i demony (Cover)
Kolejny genialny cover Slonzoków :)
okejki 2 · 3 lata i 9 miesięcy temu
T.Love - Warszawa (wersja Ślunsko)
"Z pozdrowieniami dla Ślonzoków"
okejki 7 · 3 lata i 9 miesięcy temu