Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Yaycash
Dzielny psiak dokonuje resuscytacji krążeniowo - oddechowej
Policjanci z Madrytu udostępnili nagranie, które powinno już chyba ostatecznie udowodnić kociarzom, że dokonali złej inwestycji. Czekam więc na zjadliwe komentarze joemonsterowych teoretyków o tym, co w takiej sytuacji zrobiłby kot ;) Gdy dwunożny pies pada na ziemię, ten czworonożny doskonale wie, jak się zachować...
rok i 3 miesiące temu
Gdy nudno w pracy, czyli Izraelski Taniec Twarzy
Serio, nie potrafiłem rozkminić bardziej pasującego tytułu. Brodaty posiadacz dość, jakby to powiedzieć... intensywnej twarzy postanowił dać popis swoich umiejętności rytmiczno-mimicznych do pogodnej muzyki z menu konsoli Wii.
okejki 4 · rok i 4 miesiące temu
Husky zażywa kąpieli w 5400 piłeczkach
Pan postanowił sprawić czworonogowi kolorową niespodziankę. Na korytarzu rozsypał pierdyliard plastikowych piłeczek i zaprosił psiaka do zabawy. Pieseł, początkowo nieśmiały, dość szybko załapał, do czego owe dziwaczne, kuliste przedmioty służą. Słychać przerwy w ścieżce dźwiękowej, ale to podobno częstotliwość merdania jego ogona wprawiła mikrofon w rezonans i trzeba było wyciszyć(…)
okejki 196 · komentarze 27 · rok i 5 miesięcy temu
Prawdziwe Fakty o mięsożernych roślinach, najnowszy film autorstwa legendarnego Zefranka
Konser wszelakich form życia oraz suchego humoru nie zwalnia tempa. Po nieoczekiwanym (acz wyczekiwanym z utęsknieniem) powrocie serwuje nam kolejną perełkę. Tym razem na żer pójdą... zresztą sami zobaczcie.
okejki 45 · komentarze 12 · rok i 5 miesięcy temu
Nastolatek zamówił bongo, mama przechwyciła paczkę i każe otwierać. Finału nikt się nie spodziewał
(Część 1) Chłopak się chyba tego nie spodziewał. To znaczy, spodziewał, ale nie tego. I taka jest jego wersja. (Część 2) Film z feralną przesyłką zdobył prawie 2 miliony wyświetleń w przeciągu dwóch dni, ale pewnie by się tak nie stało, gdyby nie inny, wrzucony tego samego dnia, przez kogoś innego... SPOILER: Przypadek? Rozwiązanie zagadki? Legendarna męska solidarność? A m(…)
okejki 182 · komentarze 53 · rok i 8 miesięcy temu
Puśćcie to na moim pogrzebie
Nieważne, jak bardzo ekstrawagancki wydaje się być wybór oprawy audio wybranej przez zmarłego - ostatnia wola to rzecz święta. Nawet, jeżeli ktoś sobie zażyczy mash-up piosenki tytułowej z programu dla dzieci oraz intensywnego gangsta-rapu.
okejki 62 · komentarze 26 · 2 lata i 3 miesiące temu
Ucho Prezesa - zwiastun odc. 5-7
Premiera piątego odcinka już 20 lutego na YouTube, a od dziś na showmax.com! TEN gabinet, o którym wszyscy mówią, jest miejscem najważniejszych spotkań w państwie. TEN prezes jest najważniejszą osobą, do której ucha każdy pragnie dotrzeć. Nowe odcinki "Ucha Prezesa" to kolejni bohaterowie i najprawdziwsze kulisy wydarzeń, które na naszych oczach mają miejsce. "Ucho Prezesa" to(…)
okejki 4 · 2 lata i 7 miesięcy temu
Tak wygląda jeż bez kolców
Nelson to jeżyk wesoły, choć kolczasty inaczej. Gdy go odratowano, mógł się jeszcze uczesać "na pożyczkę", ale teraz już tylko świeci swą nagą, jeżowatą skórą. W czasie wolnym od bycia zajedwabiście rozkosznym lubi wchłaniać robaki i zwijać się w łysą kulkę.
okejki 15 · komentarze 12 · 2 lata i 9 miesięcy temu
Jabłko - Cyanide & Happiness Shorts
Od Adama i Ewy, poprzez czasy Iliady, aż po Newtona; najlepsze, lecz też najgorsze pomysły zawsze muszą się wiązać z jakimś cholernym jabłkiem.
okejki 37 · komentarze 12 · 2 lata i 10 miesięcy temu
Postaci Disneya "śpiewają" motyw przewodni ze Shreka
Ktoś się musiał przy tym niesamowicie napracować. Nie wiem nawet, jak to skategoryzować. Za to nareszcie, po latach, wiem już o czym śpiewał Smash Mouth w pamiętnym kawałku "All Star".
2 lata i 11 miesięcy temu