…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał XardasFCB
Miniaturka MTV
Mike Tyson vs. Marvis Frazier, Civic Center, Nowy Jork, lipiec 1986
Przez niemal dwa lata Marvis Frazier powtarzał, że Tyson "to żaden wielki bokser". Jego ojciec, słynny Joe Frazier wtórował dodając, że gdyby zdecydował się na powrót na ring, to bez żadnych problemów rozprawiłby się z zawodnikiem z Catskill. W lipcu 1986 r. obaj spotkali się na ringu Civic Center w Nowym Jorku. Frazier nigdy nie będzie wspominał tego dnia najmilej - został znokaut(…)
okejki 4 · przed dinozaurami
Najlepszy nokaut 2005 r. według magazynu "The Ring"
Allan Green vs. Jaido Codrington, Buffalo Run Casino, Miami, listopad 2005
okejki 11 · przed dinozaurami
Piłka nożna - Najgłupsza ręka i karny w sezonie?
Zdarzyło się w 28 minucie meczu pomiędzy FC Kopenhaga a FC Nordsjaelland w duńskiej SAS Ligaen. Zawodnik Nordsjaelland Andres Bjelland słyszał gwizdek, którego nie było i złapał piłkę w ręce. A że znajdował się w polu karnym, sędzia podyktował wapno!
okejki 5 · przed dinozaurami
Niesłychane! Ptak wymawia nazwiska graczy United
Jest papugą afrykańską, wabi się Gołąb i kocha Manchester United. Choć trudno w to uwierzyć, niesłychany ptak z RPA potrafi wymówić nazwiska byłych i obecnych gwiazd Czerwonych Diabłów!
okejki 2 · przed dinozaurami
okejki 1 · przed dinozaurami
Piłka nożna - Brakuje światła, to są takie gole
Tak to jest, jak gra się przy słabym oświetleniu.
okejki 6 · przed dinozaurami
Piłka nożna - Cudeńko po 15 sekundach. Cudo!
Zdarzyło się po 15 sek. meczu Internacional - Avai. Patrick, będący graczem Avaí Futebol Clube, strzela wspaniałego gola! Nie tylko sam strzał jest świetny, ale cała akcja, składająca się z gry na jeden kontakt. To jest chyba jeszcze lepsze od wykończenia!!! Tylko 8 kontaktów z piłką - CUDO!
Piłka nożna - Katar - Uzbekistan na IA
Właśnie rozpoczęła się dogrywka w meczu 1/8 finału Igrzysk Azjatyckich. Piłkarz Kataru poszedł do końca - opłaciło się! Bramkarz Uzbekistanu popełnił błąd. Zdarzają się jednak większe... Ostatecznie wygrali Uzbecy 1:0 (gol w 108. minu
okejki 8 · przed dinozaurami
Taki mały przerywnik.
Simon Vukcevic puścił rywala w maliny, a następnie go za to przeprosił. Od kilku dni zwód reprezentanta Czarnogóry robi furorę w internecie
Koniecznie! Kuszczak powrócił
Czegoś takiego nie widzieliście chyba od czasów bramki straconej przez Tomasza Kuszczaka w meczu towarzyskim z Kolumbią w 2006 roku. W sobotnim spotkaniu drugiej ligi w Pruszkowie, golkiper Jezioraka Iława Mateusz Imianowski "popisał" się podobną interwencją. Jest, co oglądać!