Od ognistej kuli do tętniącej życiem planety, czyli podróż przez 4,5 mld lat "życia" Ziemi, oczywiście w lekko przyspieszonym tempie. Uwaga, jeśli jesteś kreacjonistą, to może daruj sobie oglądanie.
Dominik Tarczyński o polskiej polityce migracyjnej
Poseł PiS odpowiada, dlaczego Polska otwiera granicę przed Ukraińcami, a nie chce przyjąć biednych muzułmanów, z których większość to oczywiście inżynierowie, kobiety i dzieci.
okejki 5 · 9 miesięcy i 22 dni temu
Jak awansować z grupy poprzez strzelenie sobie samobója
Sytuacja miała miejsce podczas meczu w eliminacjach do Pucharu Karaibów pomiędzy Barbadosem i Grenadą w 1994 roku. Barbados, by awansować, musiał pokonać Grenadę 2 bramkami. W 83 minucie na tablicy widniał wynik 2:1 dla Barbadosu. I wtedy zaczęły się cuda.
rok i 1 miesiąc temu
Historia polskiego Warcrafta vol. 2
Każdy kojarzy ponadczasowych "Polan" - grę mającą swoje 5 minut w latach 90. Jak każda superprodukcja tak i ta doczekała się swojej kontynuacji. Oto jej krótka historia.