Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Tombruce
Psia mama uczy dzieci spokoju :)
Ośmiotygodniowe szczeniaki jeszcze nie do końca ogarniają, ale od czego jest mama?
okejki 23 · komentarze 10 · 1 dzień i 2 godziny temu
BERLIN - Czy istnieje KODEKS ULICY? Z czego UTRZYMUJĄ SIĘ BEZDOMNI?
Życie na ulicy to dramat, często bezdomni popadają w alkoholizm bądź zażywają narkotyki. W tym materiale przyjrzymy się życiu bezdomnych w stolicy Niemiec. Berlin to miasto na pozór spokojne i bezpieczne, jednak są ulice, w które lepiej się nie zapuszczać. Wybrałem się w miejsca owiane zła sławą, by pokazać Wam tę drugą stronę Berlina, tajemniczą i mroczną. Z materiału dowiemy się(…)
18 dni temu
Dewastacja pojazdów na ulicy Montelupich w Krakowie
Dla takich ludzi w piekle jest specjalne miejsce!
okejki 99 · komentarze 75 · 1 miesiąc i 4 dni temu
Mam 128 cm wzrostu. Jak wygląda życie osób niskorosłych?
Tym razem gościem "7 metrów pod ziemią" jest Arek, osoba niskorosła. Opowiada, z jakimi reakcjami na swój niski wzrost spotyka się w codziennym życiu, jakie czynności sprawiają mu najwięcej trudności, a także o tym, jak udało mu się przemienić swój największy kompleks w atut.
okejki 50 · komentarze 114 · 1 miesiąc i 14 dni temu
DIY 5 Speed Gearbox from Cardboard
Amazing 5 speed gearbox DIY. In this video I will guide you gearbox build with 5 speed transmission from cardboard. This is a manual transmissio - RC 5 speed. Principle of operation of 5-speed gearbox: - Mode N: the gears of the middle axis "are not attached to" the gears of axis 3 (the inner axis, is attached to the motor), so the middle axis and the 1- axis axis in the outermo(…)
okejki 6 · 2 miesiące i 1 dzień temu
Szeryf w skodzie na zjeździe z A1 w Zabrzu
Człowiek chce normalnie wykorzystać dwa pasy ruchu, pojechać na zamek, ale szeryf kupił sobie nowego rapida i musi pokazać kto tu rządzi.
okejki 50 · komentarze 23 · rok i 9 miesięcy temu
Kierowca nie chciał okazać dokumentów, wybrał trudniejszy sposób
Policjant w Michigan zatrzymuje samochód do kontroli i prosi kierowcę o okazanie dokumentów. Ten jednak odmawia współpracy. Wtedy funkcjonariusz stawia sprawę jasno - albo załatwimy to po dobroci, albo siłą.
okejki 217 · komentarze 158 · rok i 10 miesięcy temu
Agresywny palacz w krakowskim tramwaju
Tyle ostrzeżeń na opakowaniach papierosów, ale chyba zapomnieli o jednym. Fajki niszczą ostatnie szare komórki i palacze stają się agresywnymi bezmózgami.
okejki 145 · komentarze 138 · rok i 11 miesięcy temu
Agresywny imigrant zostaje zastrzelony przez policję
Nagranie przedstawia zastrzelenie imigranta podczas aktu przemocy ze strony napastnika. Źródło nagrania: http://pl.blastingnews.com/europa/2016/09/tak-to-sie-robi-w-usa-imigrant-wpadl-z-kijem-do-sklepu-gliniarz-wpakowal-mu-kule-wideo-001094535.html?sbdht=_pM1QUzk3wsfTmtTEQj3M42T2bXM-RbmwxXzkrToguCQzohmjiHJA0A2_ § Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały (…)
okejki 12 · 2 lata i 6 miesięcy temu
Paryż zmienił się nie do poznania...nic tylko podziękować polityce multikulti.
UWAGA!!! TEN FILM NIE MA NA CELU nękania lub szkalowania kogokolwiek lub czegokolwiek, nie ma też na celu nawoływania do agresji lub nienawiści wobec jakiejkolwiek osoby, urzędu, religii lub mniejszości narodowych czy mniejszości etnicznych lub religijnych. Jest to jedynie materiał informacyjny o tym co dzieje się w Polsce, Europie i na świecie. (17 342x oglądano na YT)
okejki 5 · 2 lata i 6 miesięcy temu