Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Szyszlel
Miniaturka MTV
Maluj z Arturem 2 || Shorty Darwina
Polski Bob Ross po dramatycznym finale jednego z odcinków jego programu wreszcie się odnalazł. Co teraz robi Artur? Oczywiście nadal maluje, nadal prowadzi swój program, nadal wnosi odrobinę radości i miłości do naszego życia. A także odrobinę twórczego szaleństwa, jak zwykle.
okejki 149 · komentarze 16 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Żarcie na wynos
Jedyny w swoim rodzaju przegląd ofert okolicznych dostawców "szybkiego jedzenia".
okejki 33 · komentarze 8 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Pani B.
Długo wyczekiwany Short Pani Basi zaskoczy Was wieloma niespodziankami. Co się dzieje w Niebie, co słychać w Piekle, gdzie się podziewa Rafał, co porabiają Basia i Sławek. I kiedy to się w ogóle wszystko dzieje? Tyle pytań i jeszcze więcej odpowiedzi. Za chwilę wszystko stanie się jasne, musicie tylko obejrzeć do końca. Do samego końca!
okejki 204 · komentarze 13 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Byli sobie Ludzie #10 - "Ciało i dusza"
Oto zakończenie przygód Gladiatorów, na które wszyscy czekali a nikt się nie spodziewał. Lub odwrotnie. A propos czekania – warto zaczekać do samego końca tego odcinka. Naprawdę! Wytrzymajcie do ostatniego turururu. Czy to oznacza scenę po napisach? Nie powiemy, dajcie się zaskoczyć! **Uwaga! TEASER SHORTU PANI BASI NA KOŃCU!!!**
okejki 27 · komentarze 1 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Byli sobie Ludzie #9 - "Źródło"
Czy zastanawialiście się kiedyś, co jest po śmierci? Czy Wasze życie ma jakikolwiek sens? Czy Bóg istnieje? A co jeśli… nasi dwaj znajomi Gladiatorzy mają co najmniej kilka dobrych wyjaśnień tak zawiłych kwestii jak istnienie Boga, a nawet Bogów. A także sensu życia. Sensu wypowiadanych zdań również – zazwyczaj. Zazwyczaj też znajdują w nim zupełnie inny sens, niż ten, którego szuk(…)
okejki 91 · komentarze 25 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Byli sobie Ludzie #8 - "Ludzka natura"
Gladiatorzy ciężko pracują dla rozrywki. Nie własnej – naszej. Na ich rozrywkę przychodzi czas w weekend. Wiedzieliście, że gladiatorzy mają wolne weekendy? My też się właśnie dowiedzieliśmy, więc teraz wszyscy razem zobaczmy, co robią w wolny weekend.
okejki 115 · komentarze 6 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Czapka pełna prezentów!
Oto powraca Ludwik Montgomery! Wiecie już, że jego życie się zmieniło, jest teraz szczęśliwy i spełniony. Jednak pewne rzeczy pozostają niezmienne, nadal ceni sobie bezpieczeństwo, spokój, zdrowie i poukładane życie. I nie waha się tym samym obdarować przyjaciela w dniu jego urodzin. Czy jednak Jacek doceni prezent od Ludwika, czy może woli drogie nowoczesne gadżety, a dar od Ludwi(…)
okejki 28 · komentarze 4 · rok temu
Miniaturka MTV
Byli sobie Ludzie #1 - "Reinkarnacja" || G.F. Darwin
Zamiast Wielkich Konfliktów – Wielkie Porozumienie! Wielkie umysły z przeszłości dostrzegają to, czego nie widzieli ich współcześni. Wiedzieliście, że w starożytnym Egipcie wiedzieli gdzie jest Radom? Ha! A to tylko jedno z wielu zaskoczeń w tym odcinku.
okejki 188 · komentarze 21 · rok temu
Miniaturka MTV
Pierwsi klienci spieszą się do otwartych salonów fryzjerskich i kosmetycznych
Dwa miesiące izolacji zrobiły swoje...
okejki 16 · komentarze 13 · rok temu
Miniaturka MTV
Znany groomer z Częstochowy znęca się nad psem
Kilkadziesiąt lat doświadczenia i dopiero teraz na jaw wychodzą takie nagrania? Sprawę bada już policja.
okejki 132 · komentarze 97 · rok temu