Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Sylwek007
„Są telefony, których nie zapomnę do końca życia” – 7 metrów pod ziemią #40
Tym razem gościem „7 metrów pod ziemią” jest Roman, który od 5 lat pracuje jako operator numeru 112. Opowiada o tym, jak wygląda jego praca oraz z jakimi trudnościami musi się mierzyć na co dzień.
okejki 26 · komentarze 31 · 3 dni temu
Irytujący Historyk przedstawia czołg T-55
Czołg powstał przez modernizację czołgu T-54. Produkowany w latach 1958-1981. Głównym uzbrojeniem czołgu jest armata D-10T kal. 100 mm stabilizowana w dwóch płaszczyznach. Produkowany w ZSRR, a także na licencji w Czechosłowacji i Polsce. Czołg T-55 był ówcześnie jedną z najlepszych konstrukcji w swojej klasie. W latach 80. XX wieku był wykorzystywany przez siły zbrojne 38 państw.
okejki 26 · komentarze 7 · 3 dni temu
Upadły gigant strzelanin - historia serii MEDAL OF HONOR [tvgry.pl]
Seria Medal of Honor to tak genialne strzelaniny jak Allied Assault czy Airborne. Jakim zrządzeniem losu tak świetna marka została zabita? Więcej filmów? Subskrybuj! ► http://bit.ly/1KfWO7h ▐ Jeszcze więcej filmów? http://tvgry.pl ▐ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tvgrypl (249 667x oglądano na YT)
okejki 2 · 6 dni temu
Asystent pana Hubble'a || SciFun
Wspomnienie o Miltonie Humasonie, niezwykłym przypadku bardzo osobliwej kariery astronomicznej.
okejki 38 · komentarze 4 · 7 dni temu
Dlaczego nie warto kupować suplementów - Nauka. To lubię.
Ten odcinek nie spodoba się firmom farmaceutycznym ani samym farmaceutom. Zgodnie z tym o co prosiliście, zająłem się tematem suplementów diety i witamin połykanych w tabletkach. Przeanalizowałem kilka prac zbiorczych.... i? Wyrzucacie pieniądze. Serio! Jeśli podobają Ci się moje filmy zasubskrybuj mój kanał! http://youtube.com/naukatolubie?sub_confirmation=1 TOP 10 Co jem(…)
okejki 7 · 10 dni temu
Ile naprawdę znaczy Polska w świecie gier?
Polska między Iranem a Wietnamem w rankingu przychodów z gier. 24 miejsce to dość nisko... albo wysoko. Zależy jak patrzeć. ► kubki, koszulki, podkładki: http://tvgrypl.teetres.com Więcej filmów? Subskrybuj! ► http://bit.ly/subskrybujtvgry ▐ Jeszcze więcej filmów? http://tvgry.pl ▐ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tvgrypl Znajdź też nas na: Instagramie Gambrinusa: ht(…)
11 dni temu
Najniebezpieczniejsze teorie spiskowe - AstroVlog #26
Było już o moich ulubionych teoriach spiskowych, dziś o tych, które są niezbezpieczne z racji swojego wpływu na rzeczywistość i ludzi. Nagrywaliśmy w piekielnym upale. Mam dla Was teorie spiskową. Wszystkie wentylatory w Płocku wykupione. Ktoś chce nas rozpuścić! ☑ INSTAGRAM - https://goo.gl/D3Zy1J ☑ PATRONITE - https://www.patronite.pl/astrofaza ☑ KOSZULKI I KUBKI w Ast(…)
okejki 2 · 12 dni temu
Cmentarz statków kosmicznych
Jak satelity kończą swój żywot i co się dzieje, gdy tracimy nad nimi kontrolę?
okejki 156 · komentarze 18 · 14 dni temu
Frontend vs Backend
Frontend i backend – co to w ogóle znaczy? Dla osób, które po raz pierwszy stykają się z web developmentem te terminy mogą wydawać się bardzo zagadkowe. Dla programistów z kolei często oznaczają one dwa odrębne światy. A przecież jedno bez drugiego daleko nie zajedzie
20 dni temu
Ciekawostki satelitarne
Wyjaśnienie koncepcji komunikacji satelitarnej wraz z kilkoma ciekawymi faktami na ten temat.
okejki 59 · komentarze 11 · 21 dni temu