Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Sylwek007
Miniaturka MTV
Patoplanowanie czyli patodeweloperka w polskiej przestrzeni.
Polska od dwudziestu lat tonie w chaosie przestrzennym. Niszczone są piękne krajobrazy, zieleń i zabytki. Chaos kosztuje dziesiątki miliardów złotych rocznie i może niedługo stać się źródłem bardzo poważnych problemów finansowych polskiego państwa i samorządów. Jednocześnie polscy samorządowcy przeznaczyli pod zabudowę mieszkaniową tereny, na których mogą powstać mieszkania dla bli(…)
3 dni temu
Miniaturka MTV
Muzeum lotnictwa w Dyton: Wright Patterson AFB
Niezwykłe eksponaty, które przeszły do historii lotnictwa.
okejki 1 · 9 dni temu
Miniaturka MTV
Wypalenie i Przemęczenie przez szkołę
Zmęczenie przez szkołę niewiem.pl = bobrze artefakty ►► Oceniając i komentując wspierasz kanał! http://facebook.com/niewiemalesiedowiem Grupa na fb - https://www.facebook.com/groups/364513057448001/ WESPRZYJ PROJEKT: https://patronite.pl/niewiemalesiedowiem https://www.instagram.com/niewiemalesiedowiemofficial/ https://twitter.com/AleWiem CEO -- Mateusz Kucharek Montaż(…)
okejki 1 · 10 dni temu
Miniaturka MTV
Jak USA i ZSRR wyobrażały sobie wojnę atomową w kolejnych dekadach Zimnej Wojny? Analiza tematu
#Historia #Powojnie Cześć! W tej odsłonie serii Powojnie zmierzyłem się z niezwykle rozległym tematem obejmującym całą Zimną Wojnę. W jaki sposób Stany Zjednoczone oraz Związek Radziecki wyobrażały sobie wojnę atomową w poszczególnych dekadach po 1945 roku? Nie był to pod tym względem czas jednorodny. Na przestrzeni lat taktyka względem przeciwnika diametralnie się zmieniała. W (…)
okejki 3 · 10 dni temu
Miniaturka MTV
Kupmy sobie premiera Francji
Kupmy sobie premiera Francji! Zapraszam na dość nietypowy odcinek Polityki Zagranicznej, troszkę z przymrużeniem oka. Udanego weekendu! Patronite: https://patronite.pl/politykazagraniczna Facebook: https://www.facebook.com/p.zagraniczna/ Twitter: https://twitter.com/kusmierczykm Spotify: https://open.spotify.com/show/5z5eH0l0dAK5diJCQBjUgQ?si=oKddhUSMSh2eqrGRbrCB5g&fbclid=Iw(…)
okejki 3 · 10 dni temu
Miniaturka MTV
Żegluga śródlądowa w Polsce - droga donikąd
Konsultacje Krajowego Programu Żeglugowego do 2030 roku: https://www.gov.pl/web/infrastruktura/konsultacje-projektu-krajowego-programu-zeglugowego-do-2030-roku Wasze wsparcie na Patronite przekroczyło 1500 zł miesięcznie! Serdecznie dziękuję, zwłaszcza nowemu wspierającemu, Arturowi Kawie! Od tej pory postaram się wrzucać nowy film co poniedziałek. Zachęcam Was wi(…)
okejki 11 · 14 dni temu
Miniaturka MTV
PEGASUS SIĘ ZNALAZŁ
W dzisiejszym wydaniu W Telegraficznym Skrócie: Nowy Ład na którym traci Jarosław Kaczyński, Pegasus istnieje i ma się dobrze a politycy kłamią jak zwykle. Jest też o tym jak rząd będzie dopłacać nauczycielom to co sam wcześniej zabrał i o walce prezesa NBP Adama Glapińskiego z inflacją. #orłoś #wts #wtelegraficznymskrócie
14 dni temu
Miniaturka MTV
The Dark Side of Open Source // What really happened to Faker.js?
Yesterday, a popular open-source package, Faker.js, was abruptly taken down from GitHub. Its readme simply said “What really happened to Aaron Swartz?”. Let’s take a look at why Open Source Software can be a bad deal for many independent developers. Note. This video was reuploaded after new information came to light. #dev #opensource #history
okejki 4 · 16 dni temu
Miniaturka MTV
Jak Niemcy oceniali polski ruch oporu
Co sami Niemcy pisali o polskim podziemiu z czasu II wojny światowej? Kiedy zaczęli się bać zamachowców? Co trafiało do raportów najwyższych niemieckich urzędników? Mój instagram: https://www.instagram.com/grzegorz.bobrek/ Mój twitter: https://twitter.com/grzegorzbobrek Współpraca: grzegorz.bobrek@gmail.com Montaż: Adam "Fanggotten" Wawrzyński https://www.youtube.(…)
okejki 5 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
Najciekawsze odkrycia A.D. 2021
Dawid z kanału Naukowy Bełkot wraz z zaproszonymi gośćmi zaprasza do naukowego podsumowania roku, a raczej do prezentacji najciekawszych dokonań.
okejki 119 · komentarze 39 · 25 dni temu