Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Sylwek007
Kiedy wybuchnie Betelgeza? - AstroFaza
Wybuch Betelgezy odmienia się ostatnio w mediach przez wszystkie przypadki. Kiedy nastąpi? Tego nie wie nikt, ale naukowcy mają swoje przypuszczenia. Z tego odcinka dowiesz się co wiemy na temat tej gwiazdy i mającego nastąpić wybuchu czerwonego nadolbrzyma w gwiazdozbiorze Oriona.
okejki 17 · komentarze 6 · 1 dzień i 6 godzin temu
Ten odcinek, w którym BoJack się kończy
(ok, tak naprawdę to nie tylko ten odcinek, ale w ten sposób ładniej się łączy z ostatnim filmem o BoJacku. Miłego!) Wesprzyj kanał: https://patronite.pl/skazanynafilm --Social Media-- FB: https://www.facebook.com/skazanynafilm/ IG: https://www.instagram.com/skazanynafilm/ TT: https://twitter.com/SkazanyF --źródełka + do zobaczenia i przeczytania-- Hedda Gabler (19(…)
okejki 1 · 1 dzień i 7 godzin temu
10 ZASAD TEORII MANIPULACJI SPOŁECZNEJ
Animacje na zlecenie: http://ideaman.tv/animacje/ Pożegnaj Prokrastynację - Kurs + Audiobook: http://bit.ly/12KrokówProduktywności Zapraszam na podcast: Spotify: https://open.spotify.com/show/66Ou9c9D90i955MJGz9FMP iTunes: https://goo.gl/V8PHQV Jak toksyczny związek polityki z mediami i kontrola systemu edukacyjnego sprawia, że jesteśmy manipulowani do wyboru zawsze “mniejsz(…)
okejki 2 · 6 dni temu
Kulisy planu filmowego Lśnienie
SUBSCRIBE NOW CLICK http://bit.ly/yohanes-sub Rare Behind The Scenes Footage of Stanley Kubrick's The Shining(1980). Subscribe, Like, Share and Enjoy! (2 082 452x oglądano na YT)
okejki 2 · 18 dni temu
Irytujący Historyk wziął się za ORMO
Obywatelki i obywatele, przed Wami materiał o historii Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO), która to zaraza w okresie szczytowym liczyła ok. 400 tysięcy ludzi, w większości rekrutowanych spośród członków PZPR.
okejki 145 · komentarze 51 · 18 dni temu
Susza, kranówka i betonoza, czyli wszystko o wodzie w Polsce | UNFOLD
W dzisiejszym odcinku pochylamy się nad sytuacją hydrologiczną Polski. Jakimi zasobami wody dysponujemy? Jak zmiana klimatu przejawia się w naszej części Europy? Czy picie wody z kranu jest bezpieczne? Co dzieje się ze ściekami i dlaczego zabetonowanie przestrzeni wpływa niekorzystnie na bilans wodny? W jaki sposób możemy odpowiadać na piętrzące się problemy dotyczące wody? O tym w(…)
okejki 4 · 30 dni temu
BNT wchodzi na ponad 200-metrowy pylon na Sycylii
W 1957 wybudowano pylony mesyńskie - podpory dla kabli linii energetycznej, należące do najwyższych na świecie. Linia została później zastąpiona podwodnym kablem, ale słupy pozostawiono jako zabytek historyczny. I jeden śmiałek z Polski wszedł na Torre Faro. Szacun!
okejki 118 · komentarze 85 · 1 miesiąc i 2 dni temu
ILUZJE, w które wierzymy. Jak nasze PRAGNIENIA kształtują nasze POSTRZEGANIE?
Dzisiaj dość osobiste przemyślenia na temat tego jak nasze pragnienia wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości. Człowiek Absurdalny to kanał o ważnych życiowych pytaniach, które pewnego dnia zadaje sobie każdy z nas. Analizuję je z perspektywy filozofii, psychologii i literatury. (1 027x oglądano na YT)
okejki 2 · 1 miesiąc i 6 dni temu
BANGLADESZ - Co tutaj się dzieje...
Jeśli podoba Ci się to co robię i chciałbyś wesprzeć moją podróż zostań wspierającym na Patronite.pl lub paypal https://patronite.pl/podr%C3%B3%C5%BCe-wojownika paypal pajak.twins@onet.pl Współpraca podrozewojownika@gmail.com IG pajak_fighter_traveler pawel_muaythai_fighter #Bangladesz #dhaka #muzułmanie #dziwnie #było #bogactwo #bezdomni #pieniądze #jestok #konie(…)
1 miesiąc i 6 dni temu
W pracowni Pawła Orłowskiego.
W ramach projektu #LECIMY oprócz serii podcastów postanowiliśmy ruszyć w teren i poznawać ciekawe, ambitne osoby oraz ich miejsca pracy / zaplecze powstawania niesamowitych rzeczy. Odcinek rozpoczynający cykl mini-dokumentów zrealizowaliśmy u Pawła Orłowskiego w pracowni. Paweł jest artystą rzeźbiarzem, na co dzień pełni rolę kierownika Katedry Sztuk Wizualnych oraz prowadzi pr(…)
1 miesiąc i 6 dni temu