Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Sylwek007
Miniaturka MTV
Mc Ogórki za 283 zł
McDonald liczy sobie 1,5zł za plasterek ogórka kiszonego.
okejki 4 · 20 dni temu
Miniaturka MTV
Największe maszyny budowlano-przemysłowe
Niektóre z największych maszyn lądowych ukazane w filmie od MetaBallStudios.
okejki 6 · 22 dni temu
Miniaturka MTV
Przygoda z drogim (!) procesorem pod Socket 4
W historii informatyki mamy wiele przykładów technologii, która choć na papierze wyglądała obiecująco, to jednak produkt finalny okazywał się klapą - i to z różnych powodów, nie koniecznie dlatego, że pomysł był do niczego. Taką właśnie pomyłką jest bohater tego odcinka, czyli Intelowski Pentium OverDrive - konkretnie! pod Socket 4. Dlaczego był pomyłką i dlaczego kosztuje dzisiaj (…)
okejki 5 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Imperium w świątecznym bezruchu
Wraz z pierwszą gwiazdką zapraszam na przegląd brytyjskich gwiazd tego roku i garść informacji, które nikogo nie interesują. Czas zacząć porachunki z 2022 na Wyspach - może dacie się oderwać od karpia i pozwolicie mi zmarnować wam 15 minut w same święta?
okejki 9 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Wpływ pogody na prowadzenie pociągu
Wpływ pogody na prowadzenie ciężkiego pociągu towarowego. Krótkie porównanie rozruchu dwóch ciężkich pociągów o podobnej masie prowadzonych w różnych warunkach pogodowych.
okejki 3 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Manipulacje, naciski i fobie Ziobry
Od 16 lat Zbigniew Ziobro próbuje obarczyć lekarzy winą za śmierć swojego ojca i końca tej sprawy nie widać. Mimo kolejnych wyroków uniewinniających robi wszystko, by ich skazano. Są więc nowe oskarżenia, naciski na biegłych, prokuratorów, a nawet dostosowywanie prawa dla własnych interesów.
okejki 1 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
SciFun za pomocą radia przechwytuje zdjęcia z kosmosu
SciFun pokazuje, jak przechwytuje sygnał z kosmosu i dekoduje go w zdjęcia.
okejki 133 · komentarze 46 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak to: „zaorać Brytanię”?
Na tapet powracają popularne tematy z minionych miesięcy w formie opowieści dla wytrwałych. Występują: Wielka Brytania, historia, krajobrazy, architektura, smoki, Targaryenowie, technologia oraz gościnnie Walia i szyderczy ton.
okejki 38 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Odkryto największą galaktykę we Wszechświecie
Astronomowie z holenderskiego obserwatorium w Leide poinformowali o odkryciu gigantycznych rozmiarów galaktyki, mniej więcej sto razy większej niż średnica Drogi Mlecznej widzialnej tylko w zakresach radiowych, która znajduje się w odległości około 3 miliardów lat świetlnych od Ziemi. Nowa rekordzistka wśród dotychczas zaobserwowanych galaktyk rozciąga się na około 16,3 miliona lat(…)
okejki 76 · komentarze 37 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Steam Deck - Mega Test
Steam Deck to rewelacyjne urządzenie, z ogromną możliwościa rozbudowy i całkiem potężnymi możliwościami. Urządzenie zaprojektowano z myślą grania mobilnie w gry ze Steama i trzeba przyznać że Steam Deck świetnie się z tego wywiązuje. Ale wciąż pozostaje pytanie. Czy warto?
3 miesiące temu