Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Rastalutas
Atak watahy wilków na niedźwiedzie w bieszczadach
Jeden z najbardziej znanych bieszczadzkich leśników pokazuje niezwykłą sytuację, w której to niedźwiedzica z młodymi została zaatakowana przez stado wików. Cytując opis na FB: "Bywa, że czasem trzeba opowiedzieć się po jednej ze stron ....z cyklu leśne przeżycia przeróżne (atak wilczej watahy na niedźwiedzie). Czy zachowalibyście się tak jak Kazimierz Nóżka?
okejki 4 · 8 miesięcy i 29 dni temu
Jak działa profesjonalne zawieszenie w aucie terenowym?
Potrzeba matką wynalazków - tutaj ktoś miał potrzebę szybkiej jazdy po nierównościach. Filmik prawdopodobnie z testów przed rajdami typu Baja. Prędkość auta to co najmniej 80-90 km/h.
okejki 158 · komentarze 64 · 9 miesięcy i 17 godzin temu
Jak zbić kieliszek głosem?
Mike Boyd prowadzi na YT serię filmów, w których pokazuje jak szybko zajmuje mu nauczenie się określonej umiejętności. W tym odcinku pokazuje, jak nauczył się niszczyć kieliszki swoim głosem. Szalenie przydatna umiejętność.
okejki 29 · komentarze 8 · 9 miesięcy i 18 dni temu
Jak nagrać film Toyotą Prius?
W czasie gdy każdy z nas może mieć w kieszeni dostęp do kamer kręcących w Full HD, pojawili się oni - ci, którzy postanowili nakręcić film autem.
okejki 14 · komentarze 6 · 9 miesięcy i 23 dni temu
Jak kreatywnie wykorzystać opóźnienie transmisji na Facebooku?
Pewien mało znany zespół o nazwie The Academic postanowił wypromować swoją piosenkę poprzez koncert Live na portalu Facebook. Jednak zrobili to w niecodzienny i trochę zaskakujący sposób. Czy wyszło im to na dobre? Ponad milion wyświetleń na YT sugeruje, że chyba tak.
okejki 353 · komentarze 40 · 11 miesięcy i 13 dni temu
Dlaczego kobiety nie lubią enduro?
Motocyklista postanowił wziąć na przejażdżkę przedstawicielkę płci pięknej. Pewnie były korki, dlatego postanowił pojechać skrótem. A to wymagało odpowiedniego motocykla. Czy dziewczyna była zadowolona? Zobaczcie sami!
okejki 168 · komentarze 58 · 11 miesięcy i 18 dni temu
Jak wygląda skurcz mięśni nogi?
Wiele osób, najczęściej pływających, mogło doznać w życiu tzw. skurczu mięśnia, objawiającego się mocnym bólem. Jeśli zastanawialiście się, jak to wygląda z zewnątrz, to wygląda on właśnie tak.
okejki 165 · komentarze 60 · rok i 1 miesiąc temu
Dlaczego pandy to zagrożony gatunek?
Pewne chińskie zoo udostępniło kompilację potwierdzającą to, o czym uczyli nas w szkołach - pandom trzeba pomóc przeżyć. Bo już nawet one przestały próbować. Bo czy na tym filmie jest jakaś mała panda, która utrzymała równowagę?
okejki 248 · komentarze 27 · rok i 1 miesiąc temu
Blacharka poziom ekspert na przykładzie BMW 3
Jeśli spotkacie dobre auto, które ładnie wygląda a tanie jest jak barszcz to wiedz, że koledzy Artura znają to auto
okejki 1 · rok i 6 miesięcy temu
DaFreakz
Film przez niektórych okrzyknięty polską wersją Szybkich i wściekłych. Produkcja z Podkarpacia, która niejednemu bojownikowi poprawi humor. Niewiele jest bowiem polskich produkcji z tak dużym stężeniem cycków i pięknych aut. Całość pięknie nakręcona i zmontowana
okejki 1 · rok i 8 miesięcy temu