Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Rainfarn
Miniaturka MTV
Hitler dowiaduje się o odejściu Paulo Sousy
Paulo Sousa stwierdził, że wykonał zadanie i może odejść sobie do innego klubu, porzucając reprezentację Polski na trzy miesiące przed barażami o mundial. Co na to Prezes?
okejki 18 · komentarze 11 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Ostatnie słowa wielkich ludzi
Lubimy czytać ostatnie słowa wielkich ludzi, bo ciekawi jesteśmy tego, co ciekawa persona mogła powiedzieć w trakcie sądu ostatecznego. Ale dlaczego tak nas to interesuje?
7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Mała syrenka a homoseksualizm Christiana Andersena. Prawdziwe znaczenie baśni
Hans Christian Andersen skrywał wiele tajemnic, a jedną z nich była jego seksualność. Czy autor Małej syrenki stworzył przy pomocy tej bohaterki literacką wersję siebie?
7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Najdłuższy utwór świata
Mamy złą informację - nie dożyjecie końca tego utworu.
okejki 2 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Nietypowe i niebezpieczne momenty na planach filmowych
Zestawienie nietypowych, niekiedy szokujących wpadek na planach filmowych. Otrucie ekipy narkotykami? Odmrożony penis? Zajrzyjcie do materiału, a wszystkiego się dowiecie.
okejki 1 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Polskie filmy o tematyce LGBT. Ich liczba szału nie robi
Nie ma w Polsce za bardzo w czym wybierać jeśli chodzi o kinematografię dotykającą tematyki LGBT. Oto kilka przykładów produkcji dotykających spraw osób nieheteronormatywnych w naszym kraju.
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Nowy Wspaniały Świat - czy niebezpieczna wizja przyszłości właśnie się ziściła?
Nowy Wspaniały Świat autorstwa Aldousa Huxleya to słynna powieść będąca wizją dystopijnego, do bólu zunifikowanego społeczeństwa przyszłości. Czy rzeczywistość tego na pozór wspaniałego świata nie staje się już powoli naszą codziennością?
okejki 10 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Demon z lunaparku. Czy tajemniczy mężczyzna odpowiada za śmierć dzieci?
9 czerwca 1979 roku wybuchł pożar w Luna Parku w Sydney. Ogień pochłonął atrakcję zwaną kolejką strachu i zabrał życie siedmiu osób. Niszczycielski żywioł wpłynął na życie rodzin, które straciły swoje dzieci, ale przyczyny tego zajścia do dziś nie są znane. Opowiadamy prawdziwą historię pełną tajemnic, zmiennych zeznań i tajemniczej postaci nazwanej demonem, która przez wielu podej(…)
okejki 1 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Co ukrywa kościół? Teorie spiskowe dotyczące Tajnych Archiwów Watykańskich
Apostolskie Archiwum Watykańskie skrywa wiele tajemnic i do dziś autorzy teorii spiskowych prześcigają się w wymyślaniu najbardziej absurdalnych dokumentów i przedmiotów znajdujących się w archiwach. Czy mogłyby one wpłynąć niekorzystnie na funkcjonowanie instytucji kościoła?
11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Wiedźmin - najpotężniejsi bohaterowie w książkowym świecie
Zgłębiając się w wykreowane światy, często zastanawiamy się, która postać jest najsilniejsza. To naturalna rzecz, że siła bohaterów intryguje i chcielibyśmy zobaczyć pojedynki dwóch wrogich sobie postaci. Zabawmy się więc i my. Wybieramy najpotężniejszych naszym zdaniem bohaterów książkowego Wiedźmina.
11 miesięcy temu