Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Prazone_Orzechy
Uderz w klakson, a rowerzysta się odezwie!
"Gość w toyocie wjechał pod prąd na drodze jednokierunkowej, gdy dałem mu do zrozumienia klaksonem, że źle postąpił, ktoś zupełnie inny zabrał głos".
okejki 102 · komentarze 37 · 1 dzień i 15 godzin temu
Tabbouleh - Kuchnia Kwasiora
Tym razem Kwasior pokazuje, jak zrobić piracki dodatek do różnych mięs i ryb zwany Tabbouleh. O tym skąd pochodzi i co zawiera dowiecie się w tym odcinku.
okejki 26 · komentarze 9 · 3 dni temu
Zlot fanów Kickstera i posiadaczy Opli - Kickster Na Wyjeździe
Tym razem fani znanego youtubera Kickstera oraz posiadacze Opla mogli spotkać się w Toruniu przy okazji zlotu Opel Rush. Zobaczcie co tam się działo.
okejki 2 · 8 dni temu
Kiedy playback wejdzie za mocno
Iwona Węgrowska razem z Dominiką Zamarą wykonały włoski, operowy utwór "Con le ali del tempo". Chociaż "wykonały" w tym przypadku nie odnosi się do śpiewu...
okejki 118 · komentarze 84 · 10 dni temu
Pier*olę, nie stoję!
Gość w SUV-ie postanowił ominąć korek w zupełnie nietypowy sposób.
okejki 152 · komentarze 58 · 12 dni temu
Historia pana Grzegorza Dudnika u Armina Van Buurena
Grzegorz "Greg" Dudnik znany również jako BylyZolnierzPRL (jeden z pierwszych vlogerów YouTube) wraz z synem wystąpili w popularnej trance audycji "A State Of Trance". Opowiedział o swoim początku z muzyką klubową i o tym, jak nazywają go "crazy dad".
okejki 21 · komentarze 5 · 13 dni temu
Uciekli z miejsca zdarzenia razem z dzieckiem
Nie wiadomo, kto prowadził srebrną Skodę, która wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu i zderzyła się z Oplem. Wiadomo, że po zderzeniu ze Skody uciekła para z dzieckiem. Auto miało angielskie tablice i nie można ustalić kto jest właścicielem. Zdarzenie miało miejsce w Zawierciu - 24.08.2018.
okejki 2 · 13 dni temu
Debile z Polski powodują wypadek na Słowacji
Słowacka policja publikuje film gdzie Polacy jadąc luksusowymi pojazdami ścigają się powodując wypadek. Niestety ale w wyniku tej głupoty ginie niewinny Słowak w Skodzie.
okejki 1 · 15 dni temu
Dwóch turystów próbuje koreańskiego przysmaku - Morskiego Penisa
Nie to nie jest to co myślicie na co wygląda. Te stworzonka to rodzaj suma o osobliwym wyglądzie. Jest to znany przysmak w Korei Południowej.
okejki 2 · 17 dni temu
Zuchwała próba kradzieży "na lawetę"
Przed wejściem do swojego domu pan Robert natknął się na lawetę, która przyjechała odholować jego samochód. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że pan Robert nie zlecał takiej usługi. "Drogowcy" odjechali z kwitkiem, a po zgłoszeniu sprawy na policję okazało się, że było to nic innego jak próba kradzieży.
okejki 221 · komentarze 42 · 18 dni temu