Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Ppetel
Złośliwość istot martwych
Akademik czyli miejsce gdzie magia spotyka się z tym co niewyobrażalne. Wieczorny finał porannego sprzątania z użyciem płynu o zapachu cytrusowym.
okejki 1 · rok i 3 miesiące temu
Kocie pożegnanie
Koty to jednak nie takie bezuczuciowe stworzenia jak się je przedstawia. Z drugiej strony może jednak ten macha oddalającej się szansie na puszkę tuńczyka. Kto wie koty są mistrzami zła.
rok i 3 miesiące temu
Perfekcyjny burger w wykonaniu Gordona Ramsaya
Okres grillowy w pełni. Karkówka, schabowy, kiełbasa, kaszanka, boczek pójdą w zapomnienie, gdy nauczycie się jak robić to cudo. Mnie już ślina cieknie.
okejki 121 · komentarze 60 · rok i 5 miesięcy temu
Praktyka u Praktyka - Ser Typu Gouda - podstawy serowarstwa.
Ser typu Gouda , to rodzaj sera dojrzewającego. Odcinek dla początkujących i ich szczególnie zapraszam do oglądania.
okejki 1 · rok i 9 miesięcy temu
Najmniejszy film na świecie - The World's Smallest Movie - Future Thinking
Researchers at IBM have made the world’s smallest movie. And its cast? A few thousand atoms, names unknown. But quite apart from breaking film-making records, what else can the world's smallest stop-motion movie tell us? Possibly quite a lot about the future of data storage and memory capacity. To find out more visit - http://www.bbc.com/future/story/20131219-the-micro-movie-(…)
okejki 5 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Dowcipy o Łotewskich Chłopach: odc.1 - "Miłość"
Scenariusz: Życie Zdjęcia: Konrad Kubicz, Filip Tylkowski Montaż, postprodukcja: robak-cebulak Operator wózka: Konrad Kubicz W roli chłopa: Łukasz Korzanowski W roli chłopki: Gosia Flak Promocja: Patrycja Strzyżewska Produkcja: Kampus TV "po godzinach" PIS JOŁ (1 285x oglądano na YT)
okejki 3 · ponad 5 lat temu
Mroowa Mówi Mangowy: Generał Daimos
Pierwsza część sagi o Polonii 1 ;] Przepraszam z góry za wybredny dźwięk, o którym wiem, że w niektórych miejscach potrafi zaskrzypieć ostro. Radzę nie oglądać ze słuchawkami. Wstrętne YouTube wróciło mi limit! Stąd ten "polsatowski koniec", argh! Po więcej nerdowych rzeczy zerknij na http://mroowa.blox.pl/ (5 914x oglądano na YT)
ponad 5 lat temu
Grzane Wino z Prądem
Jesteś studentem wydziału elektrycznego, nudzisz się, i masz ochotę na grzańca. W tym filmie znajdziesz odpowiedz jak temu zaradzić.
okejki 2 · przed dinozaurami
Beatbox Dog 10 Hours
Gwiazda Internetu BeatBox Dog w popularnej ostatnio edycji 10H
okejki 5 · przed dinozaurami
Poimprezowa Fretka
Tak powinno się wyglądać po udanej imprezie.
okejki 16 · przed dinozaurami