Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał PedzacyRumak
Brudny Henryk vs pijani kierowcy
Brudny Henryk po tym, jak trafia do znienawidzonej drogówki , ma za zadanie wyłapać pijanych kierowców i uchwycić nieugiętego Stefana Motocyklona -pirata drogowego o nieokreślonej przynależności partyjnej. Jego znakiem rozpoznawczym jest dziki śmiech przypominający hienę i umiejętność wykonania salta. Czy Henrykowi się powiedzie?
okejki 8 · komentarze 5 · 9 miesięcy i 5 dni temu
Plantacja marihuany w lesie, ale nie tam, gdzie byś pomyślał
Jedni kupują specjalne szafy do hodowli konopi w warunkach domowych, inni wolą ukryć swoją plantację gdzieś między pomidorami a kalarepą. A są też tacy, którzy szukają bardziej kreatywnych miejsc.
okejki 330 · komentarze 98 · 9 miesięcy i 11 dni temu
Toto - Afrika Korps
Kultowa piosenka słynnego zespołu sprzed lat zyskuje nowy hmmm.... urok z tym zupełnie nowym teledyskiem. I tekst jakoś inaczej się wtedy odbiera.
okejki 45 · komentarze 25 · 9 miesięcy i 27 dni temu
Jak być prawdziwym mężczyzną!
Po pierwsze facet nigdy nie prosi o pomoc. Jeśli to robi, brutalnie zawodzi każdego prawdziwego mężczyznę, który kroczył kiedyś po naszej planecie. Po drugie musi chodzić szeroko, żeby wszyscy widzieli, jaki z niego kawał twardziela. Co jeszcze prawdziwy mężczyzna musi wiedzieć? Zobaczcie sami!
okejki 19 · komentarze 13 · 10 miesięcy i 14 dni temu
- Kto to rucha? - ekspert prawicowy pyta o protestujące w czarnych marszach kobiety
- Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie, których nikt nie chce bzykać, to idą na demonstracje – mówił w internetowej telewizji "wRealu24" niesłychanie przystojny i pełen seksualnego wigoru prawnik Roman Sklepowicz, który jeszcze niedawno występował jako ekspert w TVP Info.
okejki 130 · komentarze 261 · 11 miesięcy i 18 dni temu
O zgubnym wpływie palenia trawy - Adam Van Bendler
Niektórzy mają takiego pecha, że trawka im nie służy, bo wywołuje stany paranoiczne, a oni i tak czasem dają się namówić na jednego tragicznego w skutkach buszka.
okejki 71 · komentarze 11 · rok i 28 dni temu
Pałac satanistów - Pruszków
Ekipa Urban Squad pisze o tej wyprawie - tym razem nie kości, nie bezdomni, nie nietoperze ani duchy. Tym razem sataniści. Po raz pierwszy udało nam się znaleźć pozostałości po czarnych mszach i okultyzmie w opuszczonym miejscu.
okejki 12 · komentarze 11 · rok i 1 miesiąc temu
Mordo, czekaj - filmik z włamania do sklepu
"Dawaj, rozjebiemy im szybę". "Mordo, bo ja nie mogę mieć przypału. Wiesz o tym". "Dawaj, dawaj. Pakuj wszystko, mordo. Pakuj wszystko, kurwa". Tak to jest, jak idioci zabierają się za kradzież, że potem cała Polska może oglądać ich całą akcję od początku do końca w internecie.
okejki 37 · komentarze 28 · rok i 1 miesiąc temu
Jest Superdobra Zmiana
Nowy teledysk do starej piosenki T.Love. Jak to się dzieje, że lata mijają, a nad Wisłą wciąż "Jest super"... Jedyny taki kraj! Autorzy nowej wersji piszą: "Przy okazji pozdrawiamy Pana Muńka Staszczyka, który co prawda zupełnie nie ma o nas pojęcia, ale my go znamy bardzo dobrze, bo w zeszłym roku staliśmy dziesięć metrów od niego na koncercie Sigur Ros. Pozdrawiamy też cały ze(…)
okejki 272 · komentarze 170 · rok i 1 miesiąc temu
Anthony Hopkins czyta wiersz RAGE do muzyki z filmu Interstellar
Uwielbiam muzykę z Interstellar, uwielbiam aktorstwo Hopkinsa, nie rozumiem poezji, ale ten utwór w tej kompozycji rozwala system. Ciary i cebula sama się udziela. Wiersz to "Do not go gentle into that good night" Dylana Thomasa: Do not go gentle into that good night, Old age should burn and rave at close of day; Rage, rage against the dying of the light. Though wise (…)
okejki 27 · komentarze 4 · rok i 2 miesiące temu