Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Olszak_
Miniaturka MTV
Wypadek na rampie
Wypadek bojownika przy nieprzemyślanym schodzeniu z pozornie nieśliskiej rampy przy magazynie. Na szczęście obyło się bez poważniejszych urazów. Tomografia i RTG szyi bez widocznych zmian. Publikujemy jako przestrogę, bo w jednej chwili sesja w matrixie mogła się zakończyć.
okejki 263 · komentarze 92 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Polska Służba Zdrowia
Lekarka odmówiła Policji i rodzinie przyjazdu do zmarłego. Zirytowany siostrzeniec pojechał do Pani osobiście.
okejki 10 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Przegląd prasy motocyklowej - wrzesień 2021
Proszę pamiętać, że nie jestem zawodowym dziennikarzem ani w żaden inny sposób nie twierdzę, że jestem ekspertem w dziedzinie motocykli lub czegokolwiek innego. Jestem zwykłym motocyklistą, takim jak Ty prawdopodobnie jesteś. Proszę traktować moje filmy wyłącznie jako rozrywkę, a jeśli przedstawione informacje są dla Ciebie ważne, zweryfikuj je za pośrednictwem wykwalifikowanej oso(…)
rok temu
Miniaturka MTV
Granica Polska - Białoruś nagranie Frontex
Samochody Służbowe Białoruskiej Straży Granicznej eskortują grupy migrantów do granicy z Polska źródło filmu: https://twitter.com/BlackMcSnow/status/1430192019318755339
okejki 8 · rok temu
Miniaturka MTV
Interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Płocku 27.04.2021 [4K]
O godzinie 18:00 tuż przy kościele św. Jadwigi w Płocku lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy PSP JRG1 zabezpieczali miejsce lądowania śmigłowca LPR. Pomocy ratowników wymagał płocczanin siedzący na ławce, ze wstępnych ustaleń wynika że wezwał pomoc uskarżając się na ból w klatce piersiowej. Na miejscu została udzielona pierwsza pomoc i przeprowadzone wstęp(…)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Alarm przeciwpowodziowy dla miasta Płocka 09.02.2021
Królowa Polskich Rzek pokazała swe groźne oblicze. Zobaczcie materiał z działań ratowniczych z udziałem Grupy Ratownictwa Specjalistycznego OSP Płock. Tak wyglądała obrona przed żywiołem budynków przy ul. Rybaki. W zawiązku z osiągnieciem stanów…. Do walki ze wzbierającą wodą zadysponowane zostały jednostki PSP i OSP z terenu Miasta Płocka, oraz OSP z powiatu Płockiego wspie(…)
okejki 2 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Rafał Trzaskowski żąda zmiany muzyki w warszawskim klubie
Jak się okazało, Trzaskowskiemu i jego znajomym nie spodobała się muzyka, którą tej nocy puszczali imprezowiczom DJ-e. Na przesłanym do Pudelka nagraniu widać, jak prezydent Warszawy, powołując się na pełnioną przez siebie funkcję, negocjuje "puszczenie czegoś bardziej tanecznego"
okejki 65 · komentarze 96 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Antifa Tokyo Drift
Tokyo drift wersja patelniowa
okejki 10 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Overwatch Żołnierz 76
Spontaniczna Rozgrywka Żołnierzem 76
6 lat temu
Miniaturka MTV
Tequila Wedding Karolina & Maciej
Weselna butelka Tequili z kamerką gopro
okejki 4 · 6 lat temu