Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Ojojcoras
Miniaturka MTV
Umówiłem się z nia na 9-tą / prod. 101 Decybeli - Przemysław Majewski
Stary kawełek w remixie. Rap w połączeniu z muzyką z lat dwudziestych. Wow.
2 lata temu
Miniaturka MTV
Filmy w technologii 360° dla nieruchomości
Filmy w technologii 360° są coraz bardziej popularne - dostępność okularów do VR jest powszechna. Czas aby materiały sferyczne stały się bardziej dostępne również dla biznesu. Jako firma staramy się pomagać w sprzedaży mieszkań, budynków inwestycyjnych, hal produkcyjnych itp. Jeśli chcesz zrealizować taki materiał dla swojej firmy skontaktuj się z nami: Michał Barczak tel. 516(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
Jak zacząć zarabiać jako freelancer?
Myślałeś kiedyś o pracy w domu przez internet? Bez względu na to czy jesteś osobą niepełnosprawną, matką z dzieckiem czy po prostu studentem, który chce sobie dorobić przez internet - masz taka możliwość! Kliknij i dowiedz się więcej: http://bit.ly/ZacznijZarbiac (3x oglądano na YT)
4 lat temu
Miniaturka MTV
[FILM 360] Teledysk - Joanna Pilarska - JoPil #geekwork
Znajcie JoPil​ czyli Joannę Pilarską​? :) Zapraszam na wyjątkowy teledysk - i to w 360 stopniach! Zachwyć się przepiękną muzyką i niezwykle oryginalną ekipą :)
okejki 1 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
#3 Wywiad z ANGELA MERKEL?! Niemcy, Berlin #TetroTrip
Dotarliśmy do Berlina. Posłuchajcie co miała do powiedzenia o osobach niepełnosprawnych Angela Merkel! Bądź na bieżąco: https://web.facebook.com/tetrotrip/ Tetrus czyli ja - Artur, chłopak z paraliżem czterokończynowym/tetraplegią żyję od mniej - więcej sześciu lat. Niestety po wypadku rowerowym nie mam możliwości ruszać nogami i rękami. Ale nie przeszkadza mi to ani w pr(…)
4 lat temu
Miniaturka MTV
Epicki trailer z Bydgoszczy
Nieoficjalna zapowiedź kursu Zacznij zarabiać przez internet jako freelancer. Zobacz poprzedni kurs: http://bit.ly/ZarabiajNaYouTube Miałem mnóstwo zabawy podczas tworzenia tego filmu. Jestem przekonany, że ten kurs będzie pomagał wielu ludziom - praca przez internet jest dla każdego! Nie mówimy tutaj o jakimś ściemnianiu czy ryzykownych metodach. W tym kursie postaram się poka(…)
okejki 1 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
[Film 360] Radek Pestka - Lookbook 360
Jeden z pierwszych na świecie męskich zwycięzców TOP Model. Ten o pokazał susiaka w interencie. Tym razem w formie filmu 360. Zapraszamy do oglądania! Aby film działał prawidłowo oglądaj go bezpośrednio w aplikacji YouTube!
4 lat temu
Miniaturka MTV
Poczuj się jakbyś stał na scenie - film 360! #geekwork
Film 360 z cyklicznej imprezy "Rzeka Muzyki" odbywającej się w Bydgoszczy przy Amfiteatrze Opery Nova. Znakomici artyści wykonają muzykę klasyczną, jazzową, operetkową i klezmerską. Tym razem przy współpracy z Miastem Bydgoszcz przygotowałem krótką relację w 360 stopniach z pierwszego koncertu w tym roku! Na bydgoskiej wodnej scenie tym razem zagościli: Agnieszka Adamczak-(…)
okejki 2 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Co powinieneś zobaczyć na Rodos? - 360° VIDEO #geekwork
Ten film jest wykonany w 360 stopniach. Możesz rozglądać się poruszając telefonem lub używając myszki lub palca. Film przetłumaczony na angielski, grecki a w przygotowaniu kilka innych języków
okejki 1 · 4 lat temu