Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Odin91
Miniaturka MTV
Batman z Mediolanu
Kiedy w Mediolanie zapada zmrok, pojawia się też niebezpieczeństwo. Władze Stadio Giuseppe Meazza zapalają wtedy wysoko pod sklepieniem jasne reflektory, a Batman przybywa bronić honoru i porządku w mieście. Bruce Wayne poszedł już dawno na emeryturę, a Samir Handanović przywdział jego maskę. Sprawdźcie sami!
3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Legenda futbolu, o której nie słyszałeś
Mało kto w Polsce ogóle kojarzy filigranowego magika z Urugwaju. Dużo kontuzji, Serie A oraz Inter, w których spędził większą część kariery nie są specjalnie popularne w naszym kraju, a jednak każdy kibic Czarno-niebieskich wie o kim mowa. Swego czasu porównywany do Diego Maradony, w 2003 roku zarabiający najwięcej pieniędzy w piłkarskim świecie, gość, którego lewa noga potrafiła s(…)
okejki 13 · komentarze 6 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
ODIN: Inter Mediolan 2016/2017 - MISERY'S A COMPANY
Jak napisał Javier Zanetti w swojej autobiografii: "Inter to ból i ekstaza. Po Interze możesz się spodziewać wszystkiego, a także przeciwieństwa wszystkiego". I te słowa najlepiej opisują to, co się wydarzyło przez ten czas. Zapraszam nie tylko fanów Serie A!
3 lata temu
Miniaturka MTV
ODIN: Inter Mediolan 2015/2016
Od kilkunastu lat zajmuję się montażem filmowym. Chciałem się Wam, moi drodzy bojownicy, pochwalić moją najnowszą i chyba najlepszą pracą, jeśli chodzi o aspekty techniczne. Praca jest dynamiczna i miła dla oka, nawet jeśli ktoś nieszczególnie interesuje się ligą włoską, ani piłką nożną. Daje radę?
okejki 1 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Polacy, po awans!
Trzeci raz na mistrzostwach Europy - czy tym razem uda nam się awansować do fazy pucharowej?
okejki 3 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Robert Lewandowski - The Wonderman
Nigdy nie sądziłem, że dożyję czasów, kiedy polski piłkarz zostanie gwiazdą światowego formatu, o której się mówiło głośno i wyraźnie w kontekście złotej piłki - i to w erze Messiego i Ronaldo. Panie i panowie: Robert Lewandowski - the Wonderman! Jeśli się wam podoba i szukacie więcej, zapraszam na mój fanpage: www.facebook.com/Odinqwer
okejki 7 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Dwa ostatnie lata w Czarno-niebieskim Mediolanie
Krótko mówiąc, nie wyglądały najlepiej. Jeśli komuś film przypadł do gustu i chciałby być na bieżąco z kolejnymi, zapraszam na fanpage: www.facebook.com/Odinqwer
5 lat temu
Miniaturka MTV
Kto steruje Komorowskim?
Ciarki przechodzą, jak ogląda się ostatnią scenę między Komorowskim a chorą panią i w jaki sposób nasz prezydent z nią rozmawia.
okejki 11 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Czarno-niebieska czy złoto-biała ?
Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości jakie kolory ma ta sukienka na tym konkretnym zdjęciu - rozwiewam je. Złota/ciemno-żółta z jasnym, bladym niebieskim. Fin.
6 lat temu
Miniaturka MTV
Polska 2:0 Niemcy - Pierwszy raz można wygrać tylko raz!
Grunwald 2014, czy też po prostu rozjechane Niemcy przez polskich piłkarzy. Moja najnowsza kompilacja stworzona w pocie czoła, miłego oglądania ;)
okejki 12 · 6 lat temu