Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Obles
Miniaturka MTV
Najbardziej frustrująca gra zręcznościowa
"Getting over it with Bennett Foddy to zabawna, charakteryzująca się dużym poziomem trudności gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest wspinanie się po stromym zboczu z wykorzystaniem… młota i dużego garnka. Za stworzenie produkcji odpowiada niezależny deweloper Bennett Foddy i nawiązuje ona do stworzonego przez Jazzuo i wydanego w 2002 roku Sexy Hiking.
okejki 288 · komentarze 41 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Polska duma
Czołem wielkiej Polsce! Z patriotyzmem jest jak z wiarą, kiedy ją pielęgnujemy, rozkwita. Mam nadzieję, że podzielisz zachwyt Polską jaką pokazałem, aby duch patriotyzmu ożywił się w Twoim sercu jeszcze bardziej :) Zdjęcia i montaż, Daniel Truszkowski Czytał Daniel Pawlak
okejki 3 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Witek Muzyk Ulicy - Serce Wolności
Historia Witolda Jana Mikołajczuka jest naprawdę poruszająca. Przedsiębiorca i biznesmen, który po odsiadce w więzieniu postanowił odmienić swoje życie i udowodnić wszystkim, że wyżyje z tworzenia muzyki. W jego utworach czuć uczucia, które nim targają - od goryczy po miłość. Serce Wolności traktuje o najważniejszym - wolności...
5 lat temu
Miniaturka MTV
Polak zawstydził Rosjan i wspiął się nielegalnie na 363-metrowy maszt w Niemczech
To nasz kolega BNT, który pojechał prawie 1000 km, żeby zdobyć nieczynny maszt radiowy. Widok ze szczytu jednej z wyższych konstrukcji postawionych na terenie Niemiec robi piorunujące wrażenie.
okejki 189 · komentarze 89 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jak wygląda życie pasterza? Włodek Markowicz odwiedza Jamesa Rebanksa
James Rebanks opowiada o swoim zawodzie i sposobie na życie. Książka, którą napisał, pozwoliła mu zyskać międzynarodową sławę oraz - co najważniejsze - porozumieć się z umierającym ojcem. Film traktujący o najważniejszych wartościach w życiu, które tak łatwo jest nam w obecnym świecie zatracić.
okejki 152 · komentarze 24 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jaś Fasola - Trailer
Jaś Fasola w nieco odmiennej adaptacji. Czy załoga samolotu przeżyje? Jaki motyw kierował głównym bohaterem i najważniejsze (tak przynajmniej twierdziła polonistka) - kto jest podmiotem lirycznym?!
5 lat temu
Miniaturka MTV
Życie w kosmosie
Mary Doodles po raz kolejny zachwyca swoją twórczością!
okejki 2 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
"Kluski" - G.F. Darwin
"Nasza ostatnia premiera tego roku właśnie nadeszła! Nic dodać, nic ująć bawcie się przednio na przymusowej zabawie Sylwestrowej!". Kluski są dobre, kaj ten rym!
okejki 639 · komentarze 62 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Co powoduje, że film wygląda filmowo?
Co powoduje, że film wygląda jak... film? Czym tak naprawdę jest "filmowy" wygląd? Czy możemy osiągnąć coś, co widzimy na kinowych ekranach? Jakie techniki przyczyniają się do uzyskania filmowości?
okejki 474 · komentarze 54 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Woda & Ogień - Mary Doodles
Mary nie przestanie mnie zadziwiać swoją wyobraźnią i umiejętnościami!
okejki 1 · 7 lat temu