Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Obles
Filharmonia od kuchni
Film jest częścią Orkiestrownika, nowoczesnego przewodnika po muzyce klasycznej w formie bezpłatnej aplikacji mobilnej. Krok po kroku wprowadza w świat orkiestry, pokazuje instrumentarium, muzyków, dyrygenta, próbę i koncert.
okejki 46 · komentarze 5 · 7 miesięcy i 3 dni temu
Najbardziej frustrująca gra zręcznościowa
"Getting over it with Bennett Foddy to zabawna, charakteryzująca się dużym poziomem trudności gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest wspinanie się po stromym zboczu z wykorzystaniem… młota i dużego garnka. Za stworzenie produkcji odpowiada niezależny deweloper Bennett Foddy i nawiązuje ona do stworzonego przez Jazzuo i wydanego w 2002 roku Sexy Hiking.
okejki 288 · komentarze 41 · 8 miesięcy i 20 dni temu
Polska duma
Czołem wielkiej Polsce! Z patriotyzmem jest jak z wiarą, kiedy ją pielęgnujemy, rozkwita. Mam nadzieję, że podzielisz zachwyt Polską jaką pokazałem, aby duch patriotyzmu ożywił się w Twoim sercu jeszcze bardziej :) Zdjęcia i montaż, Daniel Truszkowski Czytał Daniel Pawlak
okejki 3 · 9 miesięcy i 25 dni temu
Witek Muzyk Ulicy - Serce Wolności
Historia Witolda Jana Mikołajczuka jest naprawdę poruszająca. Przedsiębiorca i biznesmen, który po odsiadce w więzieniu postanowił odmienić swoje życie i udowodnić wszystkim, że wyżyje z tworzenia muzyki. W jego utworach czuć uczucia, które nim targają - od goryczy po miłość. Serce Wolności traktuje o najważniejszym - wolności...
rok i 1 miesiąc temu
Polak zawstydził Rosjan i wspiął się nielegalnie na 363-metrowy maszt w Niemczech
To nasz kolega BNT, który pojechał prawie 1000 km, żeby zdobyć nieczynny maszt radiowy. Widok ze szczytu jednej z wyższych konstrukcji postawionych na terenie Niemiec robi piorunujące wrażenie.
okejki 189 · komentarze 89 · rok i 1 miesiąc temu
Jak wygląda życie pasterza? Włodek Markowicz odwiedza Jamesa Rebanksa
James Rebanks opowiada o swoim zawodzie i sposobie na życie. Książka, którą napisał, pozwoliła mu zyskać międzynarodową sławę oraz - co najważniejsze - porozumieć się z umierającym ojcem. Film traktujący o najważniejszych wartościach w życiu, które tak łatwo jest nam w obecnym świecie zatracić.
okejki 153 · komentarze 24 · rok i 5 miesięcy temu
Jaś Fasola - Trailer
Jaś Fasola w nieco odmiennej adaptacji. Czy załoga samolotu przeżyje? Jaki motyw kierował głównym bohaterem i najważniejsze (tak przynajmniej twierdziła polonistka) - kto jest podmiotem lirycznym?!
rok i 5 miesięcy temu
Kolejny świetny tor dla kulek
Zaprojektowanie i ułożenie takiego toru wymaga od autora posiadania dużej dawki wyobraźni. Efekt jednak sprawił, że oglądanie to miód dla duszy!
okejki 48 · komentarze 11 · rok i 6 miesięcy temu
Życie w kosmosie
Mary Doodles po raz kolejny zachwyca swoją twórczością!
okejki 2 · rok i 11 miesięcy temu
"Kluski" - G.F. Darwin
"Nasza ostatnia premiera tego roku właśnie nadeszła! Nic dodać, nic ująć bawcie się przednio na przymusowej zabawie Sylwestrowej!". Kluski są dobre, kaj ten rym!
okejki 638 · komentarze 62 · 2 lata i 8 miesięcy temu