Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał NEPTUNGDANSK
Miniaturka MTV
Na podsłuchu: Szymon Marciniak
Po raz kolejny mikrofony i kamery CANAL+ śledzą pracę sędziów w trakcie meczu Ekstraklasy. Wyjątkowość dokumentu polega na tym, że kibice mogą w nim usłyszeć, co, do kogo i w jakim tonie mówi arbiter w trakcie meczu.
okejki 403 · komentarze 47 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
"Program Meczowy #6": Piast Piastów-GLKS Nadarzyn (ekspert: Pan Ambasador).
INSTAGRAM: http://instagram.com/kartofliska_pl TWITTER: http://www.twitter.com/kartofliska FACEBOOK: http://www.facebook.com/kartofliska (3 182x oglądano na YT)
okejki 2 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
400 ton kontra Galaxy S7
Trochę wybuchów, krwi i dymu
okejki 5 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Prasa hydrauliczna kontra Nokia 3310
Podobno po restarcie, telefon dalej działał...
okejki 4 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Za kulisami meczu z Finlandią
Co robią Lewandowski, Piszczek i Rybus kiedy nie grają w pierwszym składzie? Dlaczego Grosicki jest jak CR7 i kogo wygryzł Jędza? Obejrzyjcie nasz materiał nakręcony podczas towarzyskiego meczu z Finlandią. Subskrybuj kanał Łączy nas piłka http://goo.gl/19Lfiu Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej - materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski: kulisy, reportaże(…)
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Głupia telewizja, magia Lewego, fotograf Łukasz Teodorczyk.
Zobaczcie materiał z kolejnego dnia zgrupowania reprezentacji Polski. Tym razem, naszych piłkarzy, zamiast piłki połączyła elegancja:) Subskrybuj kanał Łączy nas piłka http://goo.gl/19Lfiu Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej - materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski: kulisy, reportaże, relacje, skróty meczów, bramki, treningi, wywiady, konferencje prasowe(…)
okejki 6 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Za kulisami meczu z Serbią
Obejrzyjcie co działo się podczas meczu z Serbią. Jak zwykle naszej kamerze, udało się zarejestrować wiele ciekawych scen. M.in. taniec Roberta Lewandowskiego w szatni:) Subskrybuj kanał Łączy nas piłka http://goo.gl/19Lfiu Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej - materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski: kulisy, reportaże, relacje, skróty meczów, bramki, tre(…)
okejki 3 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Manuel Neuer magic
Magic (0x oglądano na YT)
okejki 2 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Everton love Chelsea
Kiss kiss, bang bang ;)
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Przez Świat na Fazie #23 - Pierwsze dni w Iranie
Witojcie ludzie! Nowy odcinek i pierwszy z pobytu w Iranie. Zobaczycie jak spędziłem wigilię w tym kraju i odwiedzicie razem ze mną miasto w skale Kandovan.
okejki 326 · komentarze 71 · 6 lat temu