Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał MrStealYourGirl
Miniaturka MTV
I'm being oppressed!
Znane są nam gagi z filmów/seriali, które próbując wyśmiać pewne standardy polityczne, okazują się "wyrocznią" dla dzisiejszych zachowań (lub bardziej prawdopodobne skoro, te same żarty są aktualne na przestrzeni lat, to w naszym społeczeństwie pewne normy zachowań w cale nie ulegają zmianie). Z taką właśnie "wyrocznią" można spotkać się w fragmencie popularnej kreskówki "Atomówki"(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
Rekinorantula vs Wężorpion - oficjalny zwiastun filmu
Film ponoć został już zakazany w 15 krajach, gdyż władze obawiają się, że epickość tej produkcji jest tak wielka, że obywatele tychże krajów najpewniej wydłubaliby sobie oczy po seansie w obawie, że nigdy już nie zobaczą nic tak wspaniałego.
okejki 24 · komentarze 15 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Koreańska perkusistka i cover utworu "Afterlife"
Ponoć wprawne oko jest w stanie wypatrzeć na filmiku jakiś cover na perkusji utworu "Afterlife". Przyznaję się, że pięć razy obejrzałem klip i nic takiego nie zauważyłem.
okejki 23 · komentarze 27 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
MMA Team Fight - Polska leje Szwecję
Drużynowy pojedynek MMA drużyną LPH z Poznania a drużyną Wisemen z Gothenburg'a. Zasady są proste 10 chłopa (po 5 w każdej drużynie) leje się do upadłego.
okejki 27 · komentarze 42 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Ronaldinho - kompilacja najlepszych momentów
Tego pana przedstawiać nie trzeba. Taki Messi, C. Ronaldo i Neymar w jednym. Kompilacja najlepszych zagrań i momentów w jego karierze.
okejki 322 · komentarze 70 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (Zwiastun)
Pierwszy zwiastun promujący nadchodzącą VIII część Gwiezdnych wojen, noszących podtytuł "Ostatni Jedi". Premiera już 14 grudnia. Niech moc będzie z wam!
okejki 2 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Gra o Tron (sezon 7) - Zwiastun
Pierwszy zwiastun nadchodzącego siódmego sezonu serialu "Gry o Tron", opartego na powieści Georga R.R Martina "Pieśń Lodu i Ognia". Najnowszy sezon wystartuje już 16 lipca 2017 roku!
okejki 128 · komentarze 78 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (zwiastun)
Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona. W kinach w maju!
okejki 29 · komentarze 8 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Łukasz "Guru" Jakubiak i fałszywa wizyta u Ellen
Prowadzący kanał H3H3 obnażają kłamstwo Jakubiaka i jego sfałszowaną wizytę w amerykańskim show "The Ellen Show", przy okazji wytykając mu pewne problemu natury psychicznej.
okejki 7 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Taboo - nowy serial od BBC (zwiastun)
Londyn, 1814 rok. Awanturnik oraz łowca przygód James Keziah Delaney (Tom Hardy) wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce, z 14 nieuczciwie zdobytymi diamentami. Na miejscu odkrywa tajemniczą spuściznę po zmarłym ojcu i postanawia szukać zemsty za jego śmierć. Delaney staje twarzą w twarz z Kompanią Wschodnioindyjską, odmawiając jej sprzedaży rodzinnego biznesu. Zamiast tego (…)
okejki 1 · 4 lat temu