Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał MayaCona
Kacper Ruciński w swoim programie "Bang" o chudnięciu i innych rzeczach
Monolog pt. "BANG" z projektu Grupa Trzymająca Mikrofon (Kacper Ruciński, Łukasz "Lotek" Lodkowski i Rafał Pacześ).
okejki 88 · komentarze 24 · 17 dni temu
Abelard Giza - Jeszcze to (całe nagranie)
Abelard pisze tak: "Siema! Wrzucam raz jeszcze materiał z 2015 roku. Już kiedyś to zrobiłem, w wersji Youtube RED, ale ponieważ YT wycofał się z tej funkcji, to jedna trzecia programu „JESZCZE TO” ekipy Stand-up Bez Cenzury ląduje teraz na moim kanale. Dźwięk niestety taki sobie, rozdzielczość jak cię mogę, a ja mniej siwy… ale tylko to się uchowało. Zapraszam!".
okejki 146 · komentarze 9 · 1 miesiąc i 27 dni temu
Jak wygląda praca dostawcy UBER EATS?
Wakacje, rower i zarobki. Czy Uber Eats jest tylko dla szczęściarzy? Łukasz spędził w samochodzie i na rowerze kilka dni, aby sprawdzić, jak na prawdę wyglądają zamówienia i dostawy w Uber Eats w Warszawie.
okejki 18 · 2 miesiące i 1 dzień temu
Jak powstaje grzyb atomowy - Nauka. To lubię
W tym odcinku o broni jądrowej. A może atomowej? No właśnie, jak powinno się mówić? Bomba jądrowa czy atomowa? Wyjaśnię, czy zrzucenie bomb jądrowych na Hiroszimę i Nagasaki było uzasadnione i dlaczego przy eksplozji takich bomb powstaje tzw. grzyb atomowy.
okejki 30 · komentarze 6 · 3 miesiące i 16 dni temu
Najgroźniejsza broń chemiczna
Jak działa broń chemiczna? Szybko i boleśnie. Bardzo boleśnie i bardzo okrutnie. Gdy po raz pierwszy na masową skalę zastosowali ją Niemcy w czasie I Wojny Światowej, cześć niemieckich dowódców meldowała do sztabu, że stosowanie takiej broni to hańba dla prawdziwych żołnierzy.
okejki 36 · komentarze 17 · 4 miesiące i 10 dni temu
Avengers w prawdziwym życiu. Jak wykorzystać supermoce Thora?
Czy Thor ze swoją mocą poradziłby sobie w codziennym życiu? Czy świat skorzystałby na jego mocy władania piorunami? Zapraszam na naukową analizę supermocy Avengers.
okejki 16 · komentarze 10 · 4 miesiące i 25 dni temu
Myszy zabójcy - Nauka. To lubię.
Badacze z Yale University zidentyfikowali w mysim mózgu obszar odpowiedzialny za agresję i nauczyli się ten region aktywować wiązką lasera. Dzięki temu mogli diametralnie zmieniać charakter (osobowość?) zwierzęcia. W praktyce oznaczało to, że w czasie eksperymentów osobniki łagodne, jak za dotknięciem różdżki zmieniały się w seryjnych zabójców, po to by za chwilę móc się stać znowu(…)
okejki 85 · komentarze 26 · 5 miesięcy i 1 dzień temu
Finałowy odcinek serialu "Kryzys" produkcji Abelarda Gizy
Czwarty i ostatni odcinek miniserialu "KRYZYS". Inspiracją do powstania tej opowieści jest życie Abelarda Gizy, świat komików i „Louie”.
okejki 97 · komentarze 25 · 5 miesięcy i 6 dni temu
Drugi odcinek "Kryzysu" - serialu Abelarda Gizy
Kolejny odcinek serialu "Kryzys" Abelarda Gizy. W tym epizodzie zobaczymy m.in. Lotka i Van Bendlera w genialnych epizodach.
okejki 147 · komentarze 33 · 5 miesięcy i 20 dni temu
Pierwszy odcinek serialu "Kryzys" produkcji Abelarda Gizy
Pierwszy odcinek miniserialu pt. "KRYZYS”. Inspiracją do powstania było życie Abelarda, świat komików i „Louie” - genialny serial Louisa C.K. Bardzo dobre, szczególnie dla osób zapoznanych z twórczością tego artysty.
okejki 206 · komentarze 45 · 5 miesięcy i 27 dni temu