Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Master_G
Miniaturka MTV
LANGOSZE - pyszne, tłuste, węgierskie sku...
Albo się je kocha albo się ich nienawidzi. Kto próbował na Węgrzech albo w jakichś Czechach i mu smakowało to może teraz zrobić w domu. Kto próbował i mu nie smakowało w domu lepiej niech nie próbuje, bo raczej nie będą mniej tłuste. A kto nie próbował to jest okazja aby wybrać stronę i albo je kochać albo nienawidzić!
okejki 22 · komentarze 3 · 1 dzień temu
Miniaturka MTV
Zimne SZEJKI na upalne dni - prosty przepis
Ostatnio gorąco jest przynajmniej u mnie, więc może komuś się przyda na ochłodę :D Uwaga, jest słodko, więc nie szykujcie się na więcej niż jeden za jednym zamachem! Zastanawiałem się, czy to dodawać, bo ostatnio wrzucałem inny filmik, ale Pan Iskier mówił, aby wrzucać, to wrzucam! Pozdro!
okejki 17 · komentarze 12 · 17 dni temu
Miniaturka MTV
Cheesesteak - kalifornijska wersja kanapki ze stekiem i serem
Klasyczny cheesesteak jest kozacki, jeśli nie próbowaliście, to spróbujcie. Tutaj wersja kalifornijska rozbudowana jeszcze o guacamole, też jest kozacka i też rekomenduję każdemu Bojownikowi i Bojowniczce przetestowanie tego!
okejki 24 · komentarze 8 · 22 dni temu
Miniaturka MTV
Bojownik przygotowuje proziakoburgery
Proziakoburgery to połączenie proziaków oraz hamburgerów. O ile hamburgera nikomu nie trzeba przedstawiać, to proziaki z pewnością nie są wszystkim znane. To przyrządzane od ponad 100 lat na Podkarpaciu bułki, do których zamiast drożdży używa się prozy, czyli inaczej sody oczyszczonej. Tradycyjnie robi się je na kuchniach kaflowych i podaje ze szklanką mleka.
okejki 31 · komentarze 15 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Jak zrobić kanapkę z szynką, taką co jej nigdy nie robiłeś
Dobra kanapka, spróbujcie, a nie pożałujecie! Nazywa się panuozzo i pochodzi z okolic Neapolu, ale można ją zrobić nawet w Kielcach czy Radomiu :)
okejki 120 · komentarze 50 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Domowa pizza lepsza niż z większości pizzerii
Ciasto na włoską pizzę (dwie sztuki ok. 32 cm średnicy) - 350 g mąki 00 - 200 ml wody - 1 gram drożdży świeżych - 10 ml oliwy z oliwek (ok. 2 łyżeczki) - 10 g soli (ok. 1,5 łyżeczki) Trochę trzeba czekać, ale zdecydowanie warto i polecamy gorąco!
okejki 148 · komentarze 113 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Domowa PIZZA lepsza niż z większości pizzerii
Ciasto na włoską pizzę (dwie sztuki ok. 32 cm średnicy) - 350 g mąki 00 - 200 ml wody - 1 gram drożdży świeżych - 10 ml oliwy z oliwek (ok. 2 łyżeczki) - 10 g soli (ok. 1,5 łyżeczki) Trochę trzeba czekać, ale zdecydowanie warto i polecam gorąco! 0:00 Historia Pizzy 1:33 Różnice pomiędzy pizzą włoską, a "polską" 1:54 Kamień do pizzy 3:06 Składniki 5:27 Przygotow(…)
2 miesiące temu
Miniaturka MTV
SANGRIA - hiszpański poncz na grilla i imprezę w upalne dni
Popularny w Hiszpanii poncz, który świetnie sprawdzi się na grilla czy imprezę w upalne dni. - 1,5 litra wytrawnego czerwonego wina - 500 ml soku pomarańczowego - 60 g cukru trzcinowego (ok. 3 łyżki) - 150 ml wody - 2 jabłka - 2 pomarańcze - 3 brzoskwinie - 1 cytryna - 660 ml Fanty, Gaseosy lub innego podobnego napoju gazowanego - 200 ml brandy, koniaku lub whiskey
okejki 24 · komentarze 4 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
SANGRIA - hiszpański poncz na grilla i imprezę w upalne dni
Popularny w Hiszpanii poncz, który świetnie sprawdzi się na grilla czy imprezę w upalne dni. Uwaga: Nie klepie póki się siedzi :D - 1,5 litra wytrawnego czerwonego wina - 500 ml soku pomarańczowego - 60 g cukru trzcinowego (ok. 3 łyżki) - 150 ml wody - 2 jabłka - 2 pomarańcze - 3 brzoskwinie - 1 cytryna - 660 ml Fanty, Gaseosy lub innego podobnego napoju gazowanego -(…)
okejki 3 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Ała
Boli od samego patrzenia
okejki 1 · 2 miesiące temu