Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Maly_Programista
Miniaturka MTV
Blender - Survival Island #3 - Kamienie i Rośliny
W filmach z serii "Blender - Survival Island" przedstawiam, w przyspieszeniu, proces modelowania i animacji obiektów w stylu low poly, które można wykorzystać w przyszłych grach.
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Blender - Survival Island #2 - Drzewa
W filmach z serii "Blender - Survival Island" przedstawiam, w przyspieszeniu, proces modelowania i animacji obiektów w stylu low poly, które można wykorzystać w przyszłych grach.
rok temu
Miniaturka MTV
JavaScript - Mario #16
W filmach z serii "JavaScript - Mario" prezentuje jak za pomocą html, css i js napisać grę w stylu Mario, którą będziemy mogli odpalić w naszej przeglądarce. Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić was do stworzenia tej, jak i innych gier, które sami wymyślicie. W dzisiejszym odcinku zajmiemy się stworzeniem poruszającej się platformy, która będzie mogła nas przetransportować międz(…)
rok temu
Miniaturka MTV
JavaScript - Mario #14
W filmach z serii "JavaScript - Mario" prezentuje jak za pomocą html, css i js napisać grę w stylu Mario, którą będziemy mogli odpalić w naszej przeglądarce. Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić was do stworzenia tej, jak i innych gier, które sami wymyślicie. Dzisiejszy odcinek poświęcimy na optymalizację kodu odpowiedzialnego za kolizję między obiektami, aby w następnym móc zab(…)
2 lata temu
Miniaturka MTV
JavaScript - Mario #13
W filmach z serii "JavaScript - Mario" prezentuje jak za pomocą html, css i js napisać grę w stylu Mario, którą będziemy mogli odpalić w naszej przeglądarce. Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić was do stworzenia tej, jak i innych gier, które sami wymyślicie. Po dłuższej przerwie zabieramy się do pracy i wracamy do starego projektu. Zanim jednak wzbogacimy go o coś nowego musimy(…)
2 lata temu
Miniaturka MTV
JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario #7
W filmach z serii "JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario" prezentuje jak za pomocą html, css i js napisać grę w stylu Mario, którą będziemy mogli odpalić w naszej przeglądarce. Mam nadzieję że uda mi się zachęcić was do stworzenia tej jak i innych gier, które sami wymyślicie. Tym razem sprawimy, aby nasza postać miała ograniczoną ilość żyć i stworzymy skrypt, (…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario #6
W filmach z serii "JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario" prezentuje jak za pomocą html, css i js napisać grę w stylu Mario, którą będziemy mogli odpalić w naszej przeglądarce. Mam nadzieję że uda mi się zachęcić was do stworzenia tej jak i innych gier, które sami wymyślicie. Dziś pobawimy się we wróżkę i ożywimy naszą postać niczym Pinokia nadając jej możliwo(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario #5
W filmach z serii "JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario" prezentuje jak za pomocą html, css i js napisać grę w stylu Mario, którą będziemy mogli odpalić w naszej przeglądarce. Mam nadzieję że uda mi się zachęcić was do stworzenia tej jak i innych gier, które sami wymyślicie. Dzisiaj zajmiemy się przygotowaniem obrazów - klatek animacji dla naszej postacie. Wy(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario #4
W filmach z serii "JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario" prezentuje jak za pomocą html, css i js napisać grę w stylu Mario, którą będziemy mogli odpalić w naszej przeglądarce. Mam nadzieję że uda mi się zachęcić was do stworzenia tej jak i innych gier, które sami wymyślicie. Dzisiaj sprawimy aby na mapie pojawiła się nasza postać, która poprzez fizykę, którą (…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario #3
W filmach z serii "JS dla średnio zaawansowanych - Tworzenie gry typu Mario" prezentuje jak za pomocą html, css i js napisać grę w stylu Mario, którą będziemy mogli odpalić w naszej przeglądarce. Mam nadzieję że uda mi się zachęcić was do stworzenia tej jak i innych gier, które sami wymyślicie. Po dzisiejszym odcinku będziemy mogli zobaczyć efekty jak na dłoni. Ukaże nam się amb(…)
3 lata temu