Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał MaLkaVian
Miniaturka MTV
Photoshopowe wpadki #1 - beznogie modelki
Zobacz najśmieszniejsze wpadki fotografów, retuszerów i grafików. Użyta muzyka: Barbarian by Pierlo is licensed under a Creative Commons Attribution License. (96x oglądano na YT)
okejki 1 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
#1 KHOLAT - śmierć Grupy Diatłowa. Historie NieJasne.
Tajemnicza historia wypadku, który przydarzył się grupie rosyjskich studentów, na początkach XX wieku. Po dziś dzień nie wyjaśniono przyczyn śmierci 9-ciorka ludzi, a miejsce w którym zginęli pozostało owiane tajemnicą. Zapraszam do oglądnięcia pierwszego odcinku tajemniczych i niekiedy strasznych historii. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie, bardzo proszę zostaw info w komenta(…)
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Człowiek liposukcja przy pracy
Ot i kolejny dowód na to, że lepiej nie wierzyć w zdjęcia.
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Robert Capa i tajemnica Meksykańskiej Walizki
Historia fotografii w pigułce. W odcinku pierwszym: Co ma wspólnego Robert Capa, ojciec współczesnego reportażu wojennego, z meksykańską walizką? Pierwszy z serii filmów przybliżających sylwetki najbardziej znanych i cenionych fotografów oraz ciekawostki ze świata historii fotografii i sztuki.
okejki 6 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
el Luborado
Wartka akcja!!! Niecenzurowane sceny brutalnego mordu!!! Mocne słowa!!! Zaskakująca puenta!!! I kto powiedział że na szkolnych wyjazdach się tylko pije? Polecam poczekać do "making of.." po napisach.
okejki 3 · przed dinozaurami