Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Jaok
Miniaturka MTV
Obywatele RP kontratakują
Wieczorem 22 Listopada 2017 roku kilka osób związanych w ten czy inny sposób z naszą redakcją (patroni, znajomi) zaczęło informować nas, że "dzieje się pod Sejmem". Postanowiliśmy pojechać na Wiejską i na własne oczy przekonać się jak przebiega protest przeciwko głosowanym właśnie zmianom w polskim sądownictwie. Oprócz nagrywania strimowaliśmy, tak więc powyższy materiał jest swois(…)
okejki 26 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Co mają do powiedzenia lewi i prawi? - Pyta na Marszu Niepodległości 2017
Relacja pyta(kropka)pl z obchodów Święta Niepodległości. Jaok po ostatnich ekscesach postanowił po prostu przejść razem z Marszem i pytowanie zostawić "młodzieży". Młodzież dała radę. Grada po powrocie energia roznosiła na tyle, że odwiedził wszystkie warszawskie zgromadzenia tego dnia.
okejki 98 · komentarze 98 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
przebudzenie pyty
Co tu pisać, trzeba obadać.
okejki 4 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Historia jednego marszu - film dokumentalny od pyta.pl
Mikołaj Janusz (Jaok Studio) i pyta(kropka)pl w poważnym dokumencie o warszawskim Marszu Niepodległości z 2012 roku. A sporo się wtedy działo, gdyż doszło do starcia policji z uczestnikami marszu. Rannych zostało kilkadziesiąt osób, a aresztowanych blisko 200. Zobaczcie, jak wyglądał przebieg zdarzeń!
okejki 203 · komentarze 60 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Historia jednego marszu - czyli MN teraz i dziś okiem pyta.pl -zapowiedź
Ziomeczku, koleżanko - wspierajcie pyta.pl na patronite.pl/jaok ! Zapowiedź materiału, jak na pytę nietypowego, ale paradoksalnie równocześnie "pasuje jak umlaut". (8 632x oglądano na YT)
okejki 18 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Pyta.pl trolluje feministki podczas Czarnego Wtorku
Przed wami zajawka, a już niedługo cały materiał z protestu feministek nazwanego "czarnym wtorkiem".
okejki 182 · komentarze 52 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
PYTONG- NO i CH** altMASTER
W związku z wieloma głosami narzekania na bas w poprzednim masterze publikujemy wersje alternatywną. Sami oceńcie który master lepszy. pyta.pl i jaok studio mają zablokowane w 90% reklamy, to nowa taktyka walki o polityczną poprawność. Nie chcesz żebyśmy padli? Chcesz, żeby wyszła wreszcie płyta PYTONGA? Wspomóż nas men. https://patronite.pl/Jaok (29x oglądano na YT)
4 lat temu
Miniaturka MTV
Pytong - No i ch** od Jaok Studio
Nieocenzurowana pościelówa od Pytonga - kapeli reprezentacyjnej pyta.pl.
okejki 28 · komentarze 5 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
The Battle Scars of Warsaw II (Feat. Mikołaj "Jaok" Janusz) [Kult America]
Warsaw is a phenix, that rose from ruins, but although the majority of buildings in the city are new, you can still find spots that bare memories of the terrible battles that happened here. On today's episode of Kult America together with Mikołaj form Pyta.pl we will explore Warsaw to find the places, where the war left its marks. ★★★ CONTACT ★★★ Join our community! https://www(…)
okejki 24 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Doznania z Poznania - pyta.pl na Marszu Równości
Pyta zawędrowała tam, gdzie metro nie dojeżdża, bo aż do Poznania. Celem wyprawy był Marsz Równości - odbywający się w ramach Poznań Pride Week 2017. Czy było zabawnie i czy panom lubiącym panów nie zabrakło tolerancji przy pytaniach Jaoka i Młodego? Zobaczcie sami!
okejki 80 · komentarze 72 · 4 lat temu