Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Gorti
Neokatastrofizm - Zagłada Życia w Kosmosie
Zwykle myśląc o życiu w kosmosie wyobrażamy sobie inteligentne istoty zdolne stworzyć cywilizację, jednak niewykluczone, że kosmiczne katastrofy skutecznie temu zapobiegają. Zgodnie z hipotezą neokatastrofizmu pojawienie się złożonych form życia może być opóźniane przez takie wydarzenia jak rozbłyski gamma lub uderzenia asteroid.
okejki 2 · 2 miesiące i 17 dni temu
Piramidy z Chin - prawda czy fikcja?
Czy w Chinach budowano masywne piramidy?
2 miesiące i 24 dni temu
Najstarsza Cywilizacja w Kosmosie - Obcy i Ludzie
Rzut oka na to kiedy mogła powstać pierwsza cywilizacja w kosmosie oraz jak mogły się potoczyć jej losy. Być może to ludzkość jest najstarszą cywilizacją.
2 miesiące i 26 dni temu
Tajemnica Dysku Sabu ze Starożytnego Egiptu
W 1936 roku brytyjski egiptolog Walter Bryan Emery odnalazł w okolicach Sakkary tajemniczy przedmiot nazywany dyskiem Sabu. Czym był ten osobliwy artefakt?
okejki 2 · 2 miesiące i 29 dni temu
Zagadka Karłowatej Mumii z Wyoming
Na całym świecie znajdujemy zagadkowe mumie o niezwykłych właściwościach. Jednym z najbardziej osobliwych znalezisk tego typu jest karłowata mumia z Wyoming. Jej historia przynosi wiele interesujących informacji.
3 miesiące i 5 dni temu
Kosmiczne Megastruktury - Statki Międzygwiezdne
Jako ludzkość marzymy o eksploracji dalekiego kosmosu oraz o dotarciu do odległych egzoplanet. Aby tego dokonać, niezbędna jest budowa statków międzygwiezdnych. Krótki rzut oka na najciekawsze projekty takich statków, ich wygląd oraz różne typy takich pojazdów.
okejki 1 · 3 miesiące i 13 dni temu
Tajemnica Zaginionego Labiryntu ze Starożytnego Egiptu
Starożytny Egipt słynie z piramid oraz Sfinksa, jednak niewykluczone, że istniała tam jeszcze bardziej nadzwyczajna budowla. Zdaniem starożytnych historyków tzw. Labirynt przerastał swoją świetnością nawet wielką piramidę w Gizie. Krótkie podsumowanie jego historii oraz tego gdzie się może znajdować.
3 miesiące i 25 dni temu
Dysk Genetyczny Obcych - prawda czy fikcja?
Krytyczny rzut oka na tzw. dysk genetyczny obcych, artefakt rzekomo mający ponad 6000 lat i zawierający zaawansowaną wiedzę z genetyki oraz biologii.
okejki 2 · 4 miesiące i 4 dni temu
5 Największych Planet w Kosmosie
Krótki opis 5 największych dotychczas odkrytych planet w kosmosie.
okejki 1 · 4 miesiące i 12 dni temu
Życie w Kosmosie - Zwierzęta i Obcy
Często zastanawiamy się nad tym czy gdzieś w kosmosie istnieją obce formy życia. Zwykle wyobrażamy sobie inteligentne istoty zdolne stworzyć cywilizację, jednak niewykluczone, że w kosmosie dominuje życie w postaci roślin oraz zwierząt. Warto się zatem zastanowić nad tym, co się stanie w momencie, w którym inteligentne istoty odkryją taki obcy świat.
4 miesiące i 21 dni temu