Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Golaszewski
Jak się żyje w Urugwaju?
Typowe Urugwajskie osiedle do złudzenia przypomina te które znamy z Polskich dzielnic. Będąc na jednym z nich porozmawialiśmy z lokalnymi ludźmi aby zapytać, jak im się żyje w Urugwaju. Chcesz mnie wesprzeć? ► https://patronite.pl/golaszewski ◄ ✔ SUBSKRYBUJ mój kanał! ► https://bit.ly/2JmSRpq ◄ Mój sprzęt: ▸ Aparat : https://bit.ly/2LebRXQ ▸ Kamera sportowa : https://bi(…)
okejki 1 · rok i 2 miesiące temu
Najpiękniejsze miejsce w Boliwii!
Ogromna, rozciągająca się na 100 kilometrów solna pustynia, w niektórych miejscach przykryta jest cienką warstwą wody. Tworząc przy tym największe naturalne lustro na świecie
rok i 2 miesiące temu
Co Boliwijczycy wiedzą o Polsce?
Autorzy kanału pytają przypadkowych przechodniów w La Paz, co wiedzą o Polsce. Możecie się zdziwić, ile o naszym kraju mogą wiedzieć mieszkańcy z drugiego końca świata!
okejki 21 · komentarze 15 · rok i 3 miesiące temu
1000 metrowa przepaść i 20 cm grań - Huayna Potosi 6088m.n.p.m
Tak wygląda wejście na jeden "najłatwiejszych" sześciotysięczników na świecie. 3 dni drogi, 7 godzin ataku szczytowego i przejście po grani która ma 20 cm a po obu stronach jest ogromna przepaść.
okejki 185 · komentarze 53 · rok i 3 miesiące temu
Machu Picchu
Zabiorę was dzisiaj w wirtualną wycieczkę po Machu Picchu. Jednym z siedmiu cudów świata. Przy okazji opowiem kilka rad jak dojechać na miejsce, jaką opcję wybrać i ile to kosztuje.
rok i 4 miesiące temu
Przemyślenia po długiej podróży
Zastanawialiście się jak to jest być kilka miesięcy w podróży? Z czym się to wiąże, jakie wyrzeczenia niesie za sobą. Czy to jest wreszcie upragniona sielanka po rzuceniu pracy? Opowiadam o odczuciach i przemyśleniach po ponad pół roku w podróży.
rok i 4 miesiące temu
Terenowym BUSEM 4x4 po PERU!
Na południu Peru udaje nam się złapać najlepszego Autostopa na tej podróży. 4 świetnych ludzi w terenowym busie z napędem 4x4. Ale co ten bus potrafi! Jestem pod wrażeniem jego możliwości i aż sam chętnie bym sobie takiego kupił. Pokonujemy trasę z Arequipy do Cusco po drodze zatrzymując się na jeden z najlepszych dzikich kampingów w moim życiu.
rok i 5 miesiące temu
SANBOARDING - Z czym to sie je? Czy to jest trudne?
Oczywiście miłośników jazdy po białym puchu nie brakuje. Ale czy słyszeliście kiedyś o SANDBOARDNGU? W tym filmiku przybliżę trochę temat, pokażę wam jak to wygląda, z czym to się je i czy to jest trudne.
rok i 5 miesięcy temu
Sami pośrodku amazońskiej dżungli
Autorzy piszą: "Przez 3 dni byliśmy zdani tylko na siebie, pośrodku amazońskiej dżungli. Bez prądu, bieżącej wody czy nawet zwykłej kuchenki. Kompletnie prymitywne życie. Zrobienie najprostszych rzeczy stało się wyzwaniem".
okejki 21 · komentarze 9 · rok i 5 miesięcy temu
Amazonka - Rejs po najdłuższej rzece świata!
660kilometrów po największej rzece świata. Czekamy 3 dni na wypłynięcie barki a później ruszamy w rejs po Amazonce z Yurimaguas do Iquitos w Peru
rok i 5 miesięcy temu