Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Felixiada
Miniaturka MTV
SkidCraft ??? Co To i Po Co Komu???
Tor w Łodzi to fantastyczny obiekt do poprawy swojego stylu jazdy jak i podszkolenie się w dziedzinie kierowania aut z tylnym napędem ( RWD) Ale moja wizyta to jednak nie tylko kolejna recenzja Toru ale także ale przetestowanie najnowszej maszyny do destabilizacji Toru jazdy.Gorąco zapraszam na kolejny odcinek .... Subskrybujcie nasz kanał:https://goo.gl/VNtZIU Instagram: http(…)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
AUDI RS6(780kM) vs BMW M3(430kM)
Film powstał na początku roku jak tylko puściły pierwsze śniegi ... Postanowiłem zrobić rekonesans polskich Torów Wyścigowych i na pierwszy rzut poszedł TOR Słomczyn ... Kiedyś miałem przyjemność pojeździć na tym torze ale samochód który zabrałem to lancer EVO X Rally natomiast dziś sprawdzam czy cywilne BMW M3 jest odpowiednim autem do tego typu zabaw . Dodatkowo zapraszam na sp(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
Nasze Auta Chcą Jeździć...
Przeprowadziłem krótki rekonesans po Białostockich obiektach które kiedyś były publicznie dostępne dla każdego kierowcy. Umawialiśmy się w niedziele rano ustawialiśmy słupki i rywalizowaliśmy między sobą do łysych opon do ostatniej kropli paliwa w zbiorniku ... Dziś tych miejsc nie ma lub są zaadaptowane czy też zamknięte ... Ubolewam wraz z innymi kierowcami że te czasy nie wrócą (…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
1966 FORD MUSTANG - Moje Klasyki
W tym odcinku opowiem wam o swoich 7 klasycznych autach .... Nie wszystkie ze mną zostały i nie wszystkie zostaną .... Mój nowy nabytek który chciałbym wam pokazać chyba jest moim oczkiem w głowie . Fakt jest piękny ale musi zostać poddany kuracji odmładzającej :-) Zapraszam na Film ...... Subskrybujcie nasz kanał:https://goo.gl/VNtZIU Instagram: https://www.instagram.com/r(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
VW GOLF 7 vs. VW GOLF 2 - Jak wyglądałby odcinek w 1988 r
W pierwszej części filmu przenoszę się w lata 80 gdzie pokażę wam jak wyglądałby vlog mój jak mielibyśmy internet i YouTube . Potem pokażę wam jak driffftować GolFem czyli ćwiczenie jak wychodzić z poślizgu .Zapraszam serdecznie do odcinka ..... Subskrybujcie nasz kanał:https://goo.gl/VNtZIU Instagram: https://www.instagram.com/rajdowy_felix/ Facebook: https://www.facebook.c(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
Warsaw Moto Show 2017
Warsaw Moto Show to już III Edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych . Wspaniałe i wielkie targi przyciągają mnóstwo fanów jak licznie zgromadzonej motoryzacyjnej śmietanki . Premiery , wystawy , pokazy ,spotkania z gwiazdami i wiele firm pod jednym dachem a dokładnie w 5 halach ... Oto skrót tego co w parę godzin udało mi się odwiedzić . Zapraszam was bardzo gorąco na mate(…)
okejki 2 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
HAMOWANIE LEWĄ NOGĄ - PORADNIK
Przyszedł czas Hamowanie i to Lewą Nogą :-) W tym odcinku wyjaśniam po co kierowcy rajdowi czy też wyścigowi używają do hamowania lewej nogi . Gorąco zapraszam do dyskusji czy zadawania pytań ... Subskrybujcie nasz kanał:https://goo.gl/VNtZIU Instagram: https://www.instagram.com/rajdowy_felix/ Facebook: https://www.facebook.com/felixiada/ Sklep: http://felixiada.cupsell.pl/ (…)
okejki 2 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Tor Wschodzący Białystok - Testy
Długo oczekiwany Tor Wschodzący Białystok lada dzień zostanie oddany do użytku . Wszyscy czekają z niecierpliwością na ten dzień gdyż jak słychać w mieście każdy czuje głód adrenaliny która dostarczana jest podczas jazdy na takich obiektach .Ja natomiast wraz z zaproszonymi kierowcami jak i Drifterami przedpremierowo mieliśmy okazję w warunkach kontrolowanych przeprowadzić testy kt(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
BMW M3 VS BMWE30
Można powiedzieć że szykuje się WIELKI Pojedynek ... BMW M3 vs BMW E30 ... Oba te auta mają napęd na tylną oś z tym że M3 dysponuję 500 kM ale waży 1519 kg i jest nadal na Chińskiej oponie. Natomiast BMW E30 posiada silnik od 3.0 E46 o mocy 230 kM i waży dokładnie 1090 kg . Ustaliłem sobie dwa zadania które w filmie wykonam kto wygra ten pojedynek zobaczcie sami .. Zapraszam do d(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
Nowe VOLVO XC 40
Wpadliśmy na gigantycznym spontanie wraz z Mateuszem ( kierowca wyścigowy ) do VOLVO w Białymstoku i co widzimy ....Nowe świeże VOLVO XC40 nowy SuV który no właśnie ???? VOLVO mówi że nowe XC 40 jest dla młodych że jest takim chytruskiem miastowym dla ludzi którzy łapią życie jak byka za rogi ... Nasze zdanie poznasz na temat tego auta po tym jak zobaczysz film ale bardzo chętnie (…)
3 lata temu