Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał EVENo
Miniaturka MTV
Szokująca kraksa w Formule 1
Romain Grosjean wyszedł bez szwanku ze wstrząsającego wypadku, jaki miał miejsce na pierwszym okrążeniu Grand Prix Bahrajnu. Samochód Francuza przebił się przez bariery i eksplodował. Przepołowiony bolid, ogromny pożar i fruwające elementy zawieszenia - obrazki znane z najtragiczniejszych wypadków w historii. Z tą różnicą, że tutaj skończyło się szczęśliwie.
okejki 254 · komentarze 95 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Stara japońska reklama Fanty
Od wrzucającego: "To był jeden z pierwszych filmików internetowych, jakie kiedykolwiek zobaczyłem. Nie pamiętam jakie miałem wtedy łącze (chyba 128 kb/s), ani na jakiej stronie to znalazłem (na pewno nie YouTube, bo wtedy jeszcze nie istniał), ale rozbawił mnie wtedy tak bardzo, że do dziś miło go wspominam. Może rozbawi i was ;)"
okejki 15 · komentarze 16 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Śpiewające Mitsubishi
Po raz kolejny zapuściłem się gdzieś w internecie i oto jest - Mitsubishi śpiewające piosenkę Baka Mitai. Dla pragnących wyjaśnień: Baka Mitai to dość świeży mem, w którym piosenka ta (pochodząca z gry Yakuza) "wykonywana" jest przez kogoś, komu właśnie coś się nie powiodło. Z kolei klip pochodzi z gry Gran Turismo 2000, która była niepełną, testową wersją późniejszego Gran Turi(…)
5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Idealna piosenka do grania dzisiaj w supermarketach
Pandemia może spowodować, że niektóre utwory zaczniemy interpretować na nowy sposób. Tak jest z pewnością z tym dość leciwym przebojem The Police. The Police - Don't stay so close to me, czyli Nie stój tak blisko mnie
okejki 4 · komentarze 6 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Peppa Williams F1 Team
Sytuacja w zespole Williamsa niemal idealnie zaprezentowana w jednym z odcinków Świnki Peppy
rok temu
Miniaturka MTV
Krótki film o mowie nienawiści
Wyrwany z kontekstu (albo z zupełnie innej beczki) fragment skeczu Monty Pythona, który z jakiegoś powodu prezentuje współczesną mowę nienawiści w naszym kraju. No bo przyznajcie, kto z nas nie ma czasem ochoty wyrzucić z siebie emocji w ten oto sposób?
okejki 158 · komentarze 41 · rok temu
Miniaturka MTV
Skutki działań naszego rządu ukazane w animacji Disneya
Jak kreskówka pokazuje głupotę rozdawnictwa, inflacji i działań ekonomicznych naszych rządzących - pisze właściciel kanału, a jeden z komentujących dodaje: "W bajce dla dzieci wyjaśnili coś, czego większość dorosłych nie jest w stanie zrozumieć".
okejki 419 · komentarze 126 · rok temu
Miniaturka MTV
Kaczor Duffy i kobieta jego życia
Krótkie przemyślenie o tym, czy warto się żenić.
okejki 262 · komentarze 28 · rok temu
Miniaturka MTV
Jaki jest prawdziwy wynik wyborów? - Przegląd Prasy Poważnej
Tomasz Samołyk to komentator sfery publicznej. W swoim powyborczym przeglądzie prasy w zabawny sposób przedstawi różnice pomiędzy prezentacją wyników w poszczególnych gazetach, choć na koniec trafnie i już całkiem na poważnie podsumuje o co tak w ogóle chodzi z tym Parlamentem Europejskim.
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Oscarowa rola, czyli mistrz komedii w akcji
Fenomenalna scena z filmu Oscar z udziałem Louisa De Funesa. My, Europejczycy, mamy szczęście, że doceniliśmy francuskiego komika, bo nazwisko mistrza wciąż pozostaje nieznane w USA. Nie pozwólmy na to, aby Stany Zjednoczone zawsze były wyrocznią dobrego kina.
okejki 405 · komentarze 66 · rok temu