Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Djbanan
Miniaturka MTV
Ronda nie są bezpieczne!
CCTV footage captured the moment a car hurtled through the air and crashed into a historic chapel wall in Makhanda. The driver lost control and ramped the vehicle over a traffic circle before crashing into the perimeter wall of the St Andrew's College chapel. Police spokesperson Mali Govender said the driver refused treatment on the scene and was then transported to the police stat(…)
okejki 4 · rok temu
Miniaturka MTV
I ty możesz zostać Harym Plotterem!
Wesoła kampania na kickstarterze
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Czołowe zderzenie motocyklisty z samochodem
Dramatycznie wyglądający wypadek z San Jose w stanie Kalifornia. Motocyklista miał jednak niesamowite szczęście, bo okazało się, że przy tym czołowym zderzeniu z autem jedynie się poobijał i odniósł drobne obrażenia.
okejki 216 · komentarze 85 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
GTA San Diego
Tylko spokojnie
okejki 5 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Kanapa to za mało! Poleciał w niebo na... łóżku
Kto nie chciałby spać i podróżować w przestworzach? Pozytywnie zakręcony Turek właśnie spełnił swoje marzenie z dzieciństwa.
okejki 129 · komentarze 18 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Programista 30k
Ekskluzywny wywiad z programistą 30k. Tylko na naszym kanale. Created by https://www.codetwo.com (30 408x oglądano na YT)
okejki 6 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Kiedy ostatnio widziałeś szczęśliwych ludzi?
Dziękuję wszystkim za udział przy produkcji filmu :) W jedności siła :D (21 485x oglądano na YT)
okejki 1 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
25 Kwietnia - Dzień Alienacji Rodzicielskiej
Spot filmowy traktujący o bardzo istotnym aczkolwiek bagatelizowanym dotąd problemie jakim jest alienacja rodzicielska - szczególnie wyrafinowana forma przemocy której największą ofiarą jest bezbronne dziecko. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim którzy pomogli nam w realizacji tego spotu: - liczni darczyńcy (zarówno osoby prywatne jak i organizacje oraz stowarzyszenia(…)
okejki 2 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Borat skacze ze Szczecińskiej estakady!!!(17,5m) Skrzynia przebija Borata
Jeżeli myślicie że skok Borata jest w tym filmie najbardziej interesujący. Powiem wam jedno, mylicie się!!! Oglądajcie do końca Piszcie co jeszcze moglibyśmy zrobić żeby wam się podobało Łapki w górę I oczywiście subskrybujcie kanał!!!!! Serdeczne podziękowania dla Krystiana Nickiewicza. Jednego z najlepszych skoczków do wody z wysokości w Europie. Gdyby nie on nie oglądal(…)
okejki 1 · 2 lata temu