Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał BabyBuns
Miniaturka MTV
RoyalJordanian podsumowuje rok - na początek piesi
RJ nie raz w tym roku udowadniał, że piesi w Londynie czują się jak święte krowy, które mogą chodzić po ulicach jak chcą. Ta kompilacja to najlepszy na to dowód.
okejki 157 · komentarze 56 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Straszenie Londyńczyków na pasach
Husqvarna Nuda 900R oraz BMW S1000Rs - dźwięk tych motocykli prześladował tego dnia mieszkańców Londynu zwinnie przebiegających na czerwonym świetle.
okejki 230 · komentarze 91 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jak tam nowy Batman?
Koszulecki - http://www.koszulka.tv/shops/193-haderlok.html Fejsbuk vel RyjoKsiąg dla ważnych informacji i zdjęć gołych bab - https://www.facebook.com/FreakyGamerzz Na żywo robię głównie tu http://www.hitbox.tv/Niklaus A to mój Tłiter - https://twitter.com/FreakyGamerzz Po śląsku. Ślónsko godka, śląska gwara, język śląski, zwał jak zwał. Po polsku również. Gry, vlogi, recenzj(…)
okejki 4 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Kopyr masakruje Palikota i rzecznika KP też
Tomasz Kopyra w felietonie z cyklu [1000 IBU] komentuje filmy Janusza Palikota i Pawła Kwiatkowskiego.
okejki 380 · komentarze 53 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Trollowanie kierowcy BMW M3
Spotykasz się z takim na światłach, więc finał może być łatwy do przewidzenia. Tak, będziecie rywalizować na najszybszy start. Tak jakby.
okejki 79 · komentarze 36 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Shit Happens IV
Tomasz Kopyra (http://blog.kopyra.com) w serii Shit Happens, w której pojawiają się wpadki i pomyłki, które wydarzyły się podczas kręcenia. (301x oglądano na YT)
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
HAPPY!
Instagram - http://instagram.com/adrianvanoyen Twitter - https://twitter.com/AdrianVanOyen Facebook - https://www.facebook.com/NotYourAverageGoat (301x oglądano na YT)
5 lat temu
Miniaturka MTV
4000 rolek papieru toaletowego w akcji
Ktoś tutaj ma przesrane, więc papier od razu się przyda. Chciałbym zobaczyć, jak wyglądało sprzątanie tego bałaganu.
okejki 48 · komentarze 29 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jak tak można? / Bartek Usa
Subskrybuj: http://bit.ly/1t76NoU Face: https://www.facebook.com/BartekUsa Instagram: http://instagram.com/thebartekusa# Koszulki: http://bartekusa.koszulka.tv/ Top 20 filmów: Komu chce pan zaimponować? http://youtu.be/uV5YjAOHeGs Co się wyprawia? http://youtu.be/lCq6q3EaEkw Co to za trzepanko? http://youtu.be/ieNSPCoguxA Podkradanie zakupów http://youtu.be/9mGeRBxIaZY N(…)
okejki 9 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Pranking My Parents
►Click Here to Subscribe: http://bit.ly/1h6i9oR ►MY SHOP (GLOBAL): http://shop.comedyshortsgamer.com ►Follow Me On Twitter: https://twitter.com/ComedyGamer ►Facebook: https://www.facebook.com/ComedyShortsGamerPage Website: http://www.comedyshortsgamer.com ►Cheap + INSTANT COINS - http://www.thegamekeys.co.uk Discount code 'Deji' for 10% off! Instagram: http://instagram.(…)
okejki 2 · 5 lat temu