Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
« następny »

Czajniczek zabójcy

Następny
Podobne filmy
W końcu zdobyłeś się na odwagę. Poszedłeś na spotkanie. Wiesz, że to bardzo nierozsądne i że możesz z niego nie wrócić, ale jesteś przecież bardzo ostrożny. Zwracasz uwagę na każdy drobiazg, nie przeoczysz żadnego szczegółu. Siedzicie naprzeciwko siebie, nikt nie chce odezwać się pierwszy. Dla rozluźnienia atmosfery twój towarzysz proponuje filiżankę herbaty. Z początku wzdrygasz się, ale nie możesz przecież okazać jak bardzo jesteś zdenerwowany.
Elegancko ubrany kelner przyniósł dzbanuszek ze świeżo naparzoną herbatą i dwie filiżanki, które postawił przed każdym z was. Uważnie przyglądasz się swojej. W końcu przydały się długie godziny treningu jakie poświęciłeś, aby nauczyć się rozpoznawać delikatnie rozmazaną na ściance naczynia truciznę. Uważnie śledzisz każdy ruch kelnera, czy ukradkiem nie dosypie czegoś nalewając napój.
Jak na komendę obydwaj sięgacie po filiżanki i powolnym ruchem podnosicie do ust, jednocześnie uważnie się sobie przypatrując. Bierzesz łyk gorącej herbaty. Masz nieodparte wrażenie, że przeoczyłeś coś istotnego. Zaczynasz się coraz bardziej denerwować. Ręce ci drżą, na czole pojawiają się drobne kropelki potu. Świat wokół zaczyna wirować, a głowę wypełnia nieznośny szum. Ostatnie co widzisz zanim wszystko ogarnęła ciemność to zimny, beznamiętny wzrok twojego odwiecznego wroga, spokojnie popijającego gorącą herbatę i przyglądającego się, jak bezwładny powoli osuwasz się na podłogę.
piranha piranha (F K) od Grand Illusions · 4 lat temu do Amatorskie
22 5

Tagi: czajnik · herbata · trucizna · morderca

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.